Bakırköy Böcek ilaçlama

bakırköy-böcek-ilaclama, bakırköy-böcek-ilaçlamaİstanbul ilinin Avrupa yakasında, Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde en büyük alana sahip Bakırköy ilçesi sakinlerinin huzuru ve sağlığı için Bakırköy Böcek ilaçlama firması olarak sizinleyiz.

istanbul ilaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak size bu büyük ilçede sağlığınıza zarar verebilecek her türlü böcek, kene, sinek, kemirgenler gibi yaşayan canlıları tamamen yok etmek için varız.

1990 yılında faaliyete geçen firmamız ilk istanbul ilaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri olarak faaliyete başlamış daha sonraki yıllarda artan talep ve müşteriye zamanında ulaşabilme adına İstanbul ilaçlama çatısı altında ilçelerde de faaliyete geçmiştir.

İlaçlamada en çok rastladığımız haşere grubu; hamam böceği, tahta kurusu, toplu alanlarda bit, pire, kalorifer böcekleri, bahçeli ve yeşillik alanı olan firmalarımızın isteğiyle ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fare, yine toplu olarak kullanılan tuvaletlerde görülen lağım fareleri ve görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için ilaçlama yapıyoruz.

İlaçlarımız ortamdaki istenmeyen haşerelerin cinsine göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapılır.

Bakırköy Böcek ilaçlama olarak; kendimize güvenimiz tam. Referanslarımız internet sayfamız olan İstanbul ilaçlama adresinde yer almaktadır. Yaptığımız çalışmalar garanti kapsamında olup size asla yarı yolda bırakmayız.

Güvenli ve kaliteli böcek ilaçlama hizmetlerimiz ile her zaman tercih ettiğiniz hizmet kalitesini kısa sürede sizlere sunuyoruz.

Bakırköy böcek ilaçlama olarak kusuruz bir hizmet sürecinin meydana gelmesine olanak sağlıyoruz.  Çağrı merkezlerimiz aracılığı ile dilediğiniz şekilde hizmetlerimizden faydalanmanıza ve tüm hizmetlerimiz hakkında her türlü detaylı bilgiye kısa sürede erişmenize yardımcı oluyoruz. Dilerseniz iletişim adreslerimiz üzerinden kısa sürede sizlere uygun gün ve zaman dilimi için randevu oluşturuyor ve sunduğumuz hizmetlere sahip olmanıza fırsat tanıyoruz. İlaçlama sektöründe uzun yıllardır varlığımızı korumayı başarıyor ve sizler için en güvenli hizmetleri bir araya getiriyoruz.

Tercih Ettiğiniz Hizmet Kalitesi

Her zaman güvenli ve her zaman kaliteli hizmetlerimiz sayesinde sizler için vazgeçilmez bir süreç meydana getiriyoruz. Kalitemizden ödün vermiyor ve dürüstlük güven temelli çalışmalarımız sayesinde her türlü beklentinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Tüm bölgelere hizmetlerimizi ulaştırıyor ve böylece haşere derdinin yaşanmasına izin vermiyoruz. Tercih ettiğiniz tüm hizmetlere kısa süre içerisinde ulaşabilmeniz amacıyla gelişen teknolojik sistemlerden faydalanarak kısa sürede iş yükünüzü sona erdirmeyi hedefliyoruz.

En Uygun Hizmetler

Bakırköy böcek ilaçlama fiyatları noktasında her zaman beklentinize uygun bir fiyat politikası belirliyoruz. Böylece daha iyi bir hizmet elde etmenize ve kendi yöntemleriniz yerine bu etkili çözümleri tercih etmenize yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz hizmetler içerisinde ev, bina, iş yeri, ofis, fabrika gibi birçok alanın yer almasını sağlıyoruz. Bu sayede hamamböceği, kemirgen gibi zararlı tüm canlılardan kurtulmanız için kesin çözüm önerileri oluşturuyoruz.

Kaliteli Hizmet Süreci

Sunduğumuz hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. Tüm çalışanlarımızın işinde en iyiler olmasını sağlıyoruz. Tüm personellerimizi yetkili bir şekilde iş sürecine dâhil etmeden önce eğitim sürecinden geçiriyoruz. Kullanacağımız ilaçlarda hiçbir şekilde kaliteden ödün vermiyoruz. Tüm ilaçlarımı için bakanlık onayı alıyor ve böylece hem eşyalarınıza hem de insan sağlığına hiçbir zarar gelmemesi için özenli davranıyoruz. Bakırköy haşere ilaçlama olarak müşterilerimizin daha güvenli ve her zaman daha kaliteli bir hizmete sahip olmasını sağlıyoruz. Dilediğiniz şekilde hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Garantili Böcek ilaçlama Bakırköy

Bakırköy de ev, işyeri ve bir çok anaokuluna garantili böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Tüm böcek  ilaçlamalarımız garantilidir. İstediğiniz gün istediğiniz saatte uygulamanız uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Neden Biz ?

 • İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama servisiyiz,
 • Sağlık Bakanlığı Ruhsatlıyız,
 • Kullandığımız insektisitler Sağlık Bakanlığı ruhsatlı,
 • Müşteri memnuniyeti odaklıyız,
 • Müşterimizi dinler, onlarında soru ve sorunları odaklı bir çalışma içerisinde hareket ederiz,
 • Böceklerle ilgili her türlü sorununuzu çözeriz,
 • Yaptığımız işi en ince ayrıntısına kadar iyi biliriz.

 

Bakırköy de en sık görülen böcekler

Bakırköy böcek ilaçlama şirketi olarak aşağıdaki listede Bakırköy’de en çok görülen böcekleri istatistiki olarak sıraladık:

 • Pire,
 • Şark Hamam Böceği,
 • Alman Hamam Böceği,
 • Karınca,
 • Toz Akarı.

Bakırköy de çok fazla haşere görmekteyiz çünkü denize olan yakınlığı ve nemli ortamı ile haşerelere yuva olmaktadır. Bu bölgede en çok kalorifer böceği, alman hamam böceği, akrep, ev faresi, çatı faresi, kene, pire, lağım faresi, çıyan, kırkayak, kulağakaçan, mite, toz akarı, güve, tahıl güvesi, şark hamam böceği, Amerikan hamam böceği, sinek, tahtakurusu, tahta kursu, yılan, tespih böceği, kulağa kaçan gibi daha birçok sağlığımızı tehdit eden haşere türleri bulunmakta.

Bu haşerelerden kurtulmak için profesyonel ekipler çağırarak evlerinize iş yerlerinize ve tüm yaşam alanlarınızın ilaçlamalarını düzenli ve periyodik yaptırmanız gerekmektedir. Sizlerde en kaliteli ve güvenilir hizmeti almak için mutlaka bizi arayın 444 34 71 numaralı telefondan bizleri her zaman arayabilirsiniz. İstanbul ilaçlama olarak 7/24 sizlere hizmetler sunmakta ve memnuniyetiniz için en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

İlaçlarımız sağlık bakanlığı onaylı ruhsatlı ürünlerdir. Teknisyenlerimizin biyosidal ürün uygulama sertifikaları bulunmaktadır. Tüm sorularınız için bizleri hemen şimdi çağrı merkezimizden şu numarayı tıklayarak 444 34 71 arayabilir, bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.  Kaliteli hizmet için bizleri tercih edin.

 

Bakırköy Böcek ilaçlamayı Niçin Tercih Etmeliyim?

İnsan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarımız, Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Yaptığımız ilaçlama sonrasının hemen akabinde ortaya çıkan haşereler için hiç bir ekstra fiyat istemeden yeni bir ilaçlama yaparız.

İlaçlama uzmanı olan ekibimiz sürekli eğitim görerek kendilerini geliştirmektedir.

Bakırköy Böcek ilaçlama Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

7/24 ulaşabilir olan telefon hattımız ile online müşteri hizmetleri destek hattına durumunuz ve ilaçlama hakkında bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız, temiz ve garantili ilaçlama sayesinde ortamda bulunan her türlü haşere grubunu ve kemirgen grubunu size ve çevrenize zarar vermeden yok ederiz. Yuvalarına işlemlerde bulunarak yeniden çoğalmalarına izin vermeyiz.

Bakırköy Böcek ilaçlama olarak işimizde bir numara olup siz değerli müşterilerimizin huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamınızı devam ettirmenizi dileriz.

bakirkoy ilaçlama servisi böcek haşere fare bit pire garantili

Bakırköy ilaçlama

1989’a kadar İstanbul’un en büyük yüzölçümlü ilçelerinden biri olan Bakırköy 1989 ve 1992 yerel seçimleri ile önce Küçükçekmece sonra Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerinin ayrılmasıyla hem nüfus, hem de alan olarak küçülmüştür.

İlçe sınırları kuzeyindeki E-5 Karayolu sınırı olup, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri; güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Çırpıcı deresi sınır olup, Zeytinburnu ilçesi, batısında ve kuzey-batısında ise Küçükçekmece ilçesi bulunmaktadır. Bu sınırlar içerisinde Bakırköy ilçesi, 35 km2 alana kuruludur. Toplam 15 mahallesi vardır.

Bakırköy böcek ilaçlama faaliyetleri: Adakale, Ataköy, Ataköy 1. Kısım, Ataköy 11. Kısım, Ataköy 2. Kısım, Ataköy 3. Kısım, Ataköy 4. Kısım, Ataköy 5. Kısım, Ataköy 7.8. Kısım, Ataköy 9.10. Kısım, Bahriye Üçok (7-8-9-10. Kısım), Basınköy, Beşyol, Cevizlik, Çamlık, Çiroz, Ebuzziya Cad., Florya, Güngören Cad., Hatboyu, İlhan Biber (2-5-6. Kısım), İncirli, İstanbul Cad., Kartaltepe, Merkez, Osmaniye, Özgürlük Meydanı, Rönepark, Sakızağacı, Sokullu, Söğütözü, Şekerevler, Şenlikköy, Şevketiye, Tandoğan, Turan Güneş Bulvarı, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba, Zümrütyuva semtlerinde haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama servisi yapmaktayız.

Bakırköy genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

 

Örümcek İlaçlama Firmaları Bakırköy

Örümcek hemen her mekanda görülen ama önemsenmeyen bir haşere türüdür. Genellikle tozlu ortamlarda, pek kullanılmayan kapalı alanlarda görülse de aslında her ev ve iş yerinde barınabilir. Genellikle önemsenmez ve  temizlik esnasında baş edilebileceği düşünülür. Bir çok zaman örümcek ilaçlama hizmeti almak gerekir. Hızlıca çoğalır ve her yerde görünmeye başladığında ev halkının huzurunu kaçırır.2 saat mekandan çıkmanız halinde güvenli bir şekilde örümcek ilaçlamanızı gerçekleştiriyoruz.

Örümcek ilaçlama firmaları Bakırköy, ilçe sakinleri örümcek ilaçlama firması aradıklarında bize ulaşabilirler. Mekânınızda örümcek gördüğünüzde acele edin. Geç kalındığında temizlemek zor olabilir.

Örümcek ilaçlama firmaları Bakırköy, tüm mahalle ve semtlerinde örümcek ve diğer tüm böcek ilaçlamalarını güvenle gerçekleştiriyoruz. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile sağlığınıza zarar gelmeden böceklerden kurtarıyoruz. Örümcek ilaçlamasında 2 saat o mekandan çıkılması yeterlidir.

 

Akrep İlaçlama Servisleri Bakırköy

Akrep yaşadığı alanda tehlike saçan bir böcek türüdür. İnsanları sokarak zehir aşılayabilir. Akrebin olma olasılığına dair önlem alınmalıdır. Eski yapılarda, duvar çatlaklarında, ahşap evlerde ve bahçelerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bahçe katları ağırlıkta olmasına rağmen yüksek katlarda da tüm haşereler gibi akrebe rastlamaktayız.

Akrep dünyanın her yerinde bulunabilen eklem bacaklı ve çok zehirli bir hayvandır. Akrepler geceleri aktiftirler, vücutları yüksek sıcaklık ve düşük soğuğa dayanıklı haldedir. Akreplerin boyları türe göre değişir, çoğunlukla 5 cm boyundadırlar. Akreplerin renkleri sarı, mavi, kırmızımsı kahverengi ve siyah akrep türleri vardır

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.