Bakırköy Böcek ilaçlama

bakırköy-böcek-ilaclama, bakırköy-böcek-ilaçlamaİstanbul ilinin Avrupa yakasında, Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde en büyük alana sahip Bakırköy ilçesi sakinlerinin huzuru ve sağlığı için Bakırköy Böcek ilaçlama firması olarak sizinleyiz.

istanbul ilaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak size bu büyük ilçede sağlığınıza zarar verebilecek her türlü böcek, kene, sinek, kemirgenler gibi yaşayan canlıları tamamen yok etmek için varız.

1990 yılında faaliyete geçen firmamız ilk istanbul ilaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri olarak faaliyete başlamış daha sonraki yıllarda artan talep ve müşteriye zamanında ulaşabilme adına İstanbul ilaçlama çatısı altında ilçelerde de faaliyete geçmiştir.

İlaçlamada en çok rastladığımız haşere grubu; hamam böceği, tahta kurusu, toplu alanlarda bit, pire, kalorifer böcekleri, bahçeli ve yeşillik alanı olan firmalarımızın isteğiyle ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fare, yine toplu olarak kullanılan tuvaletlerde görülen lağım fareleri ve görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için ilaçlama yapıyoruz.

İlaçlarımız ortamdaki istenmeyen haşerelerin cinsine göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapılır.

Bakırköy Böcek ilaçlama olarak; kendimize güvenimiz tam. Referanslarımız internet sayfamız olan İstanbul ilaçlama adresinde yer almaktadır. Yaptığımız çalışmalar garanti kapsamında olup size asla yarı yolda bırakmayız.

Bakırköy Böcek ilaçlamayı Niçin Tercih Etmeliyim?

İnsan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarımız, Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Yaptığımız ilaçlama sonrasının hemen akabinde ortaya çıkan haşereler için hiç bir ekstra fiyat istemeden yeni bir ilaçlama yaparız.

İlaçlama uzmanı olan ekibimiz sürekli eğitim görerek kendilerini geliştirmektedir.

Bakırköy Böcek ilaçlama Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

7/24 ulaşabilir olan telefon hattımız ile online müşteri hizmetleri destek hattına durumunuz ve ilaçlama hakkında bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız, temiz ve garantili ilaçlama sayesinde ortamda bulunan her türlü haşere grubunu ve kemirgen grubunu size ve çevrenize zarar vermeden yok ederiz. Yuvalarına işlemlerde bulunarak yeniden çoğalmalarına izin vermeyiz.

Bakırköy Böcek ilaçlama olarak işimizde bir numara olup siz değerli müşterilerimizin huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamınızı devam ettirmenizi dileriz.

bakirkoy ilaçlama servisi böcek haşere fare bit pire garantili

Bakırköy ilaçlama

1989’a kadar İstanbul’un en büyük yüzölçümlü ilçelerinden biri olan Bakırköy 1989 ve 1992 yerel seçimleri ile önce Küçükçekmece sonra Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerinin ayrılmasıyla hem nüfus, hem de alan olarak küçülmüştür.

İlçe sınırları kuzeyindeki E-5 Karayolu sınırı olup, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri; güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Çırpıcı deresi sınır olup, Zeytinburnu ilçesi, batısında ve kuzey-batısında ise Küçükçekmece ilçesi bulunmaktadır. Bu sınırlar içerisinde Bakırköy ilçesi, 35 km2 alana kuruludur. Toplam 15 mahallesi vardır.

Bakırköy böcek ilaçlama faaliyetleri: Adakale, Ataköy, Ataköy 1. Kısım, Ataköy 11. Kısım, Ataköy 2. Kısım, Ataköy 3. Kısım, Ataköy 4. Kısım, Ataköy 5. Kısım, Ataköy 7.8. Kısım, Ataköy 9.10. Kısım, Bahriye Üçok (7-8-9-10. Kısım), Basınköy, Beşyol, Cevizlik, Çamlık, Çiroz, Ebuzziya Cad., Florya, Güngören Cad., Hatboyu, İlhan Biber (2-5-6. Kısım), İncirli, İstanbul Cad., Kartaltepe, Merkez, Osmaniye, Özgürlük Meydanı, Rönepark, Sakızağacı, Sokullu, Söğütözü, Şekerevler, Şenlikköy, Şevketiye, Tandoğan, Turan Güneş Bulvarı, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba, Zümrütyuva semtlerinde haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama servisi yapmaktayız.

Bakırköy genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.