Bebek Böcek ilaçlama

Rate this post
Rate this post
Bebek Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Bebek Böcek ilaçlama

Bebek, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi’nin Avrupa yakasında bulunan bir semttir.  Rumelihisarı ile Arnavutköy  arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.

Bebek sahil kesiminde yer  almasından dolayı  oldukça rabet gören bir semttir.Halkın bu bölgeye yerleşmesi çok eskilere dayanmaktadır. Türkler, Rumlar, Yahudiler, Gürcüler ve Ermeniler semtte köşkler konaklar, yalılar yaptırmışlardır. Bebek’in yazlık olmaktan çıkıp sürekli yaşanan bir semt haline gelmesinde 19. yy ortalarından itibaren vapur seferlerinin başlamasının, daha sonra da tramvayın gelmesinin payı yüksektir. 19. yy’ın sonlarından itibaren sahilde ve sırtlara doğru yalılar ve köşkler çoğalmıştır.

1965-1970 sonrasındaki Boğaz tepelerini ve korularını tahrip eden hızlı yapılaşma sırasında Bebek sırtlarının yeşili büyük ölçüde ortadan kalkmış; ahşap ve eski kagir evler yıkılarak yerlerine apartmanlar dikilmiş, Bebek yokuş ama çok işlek bir yolla (İnşirah Yokuşu) Etiler’e bağlanmıştır.

Bu yeni yapılaşma ile oldukça kalabalıklaşan Bebekte binalarda ve dairelerde haşereler görülmektedir.Gerek yalılardaki böcek  ilaçlamaları, gerekse modern çağın yansıtıldığı dairelerde ortaya çıkan böcek ilaçlamalarında firmamız 7/24 çalışarak Bebek halkını böceklerden kurtarmaktadır.

Bebekte en çok görülen böcekler;tahta kurdu,tahtakurusu,örümcek,fare,karafatma,kalorifer böceği,mite(toz akarı),kara sinek,pire,kör sinek,karınca,hamam böceği,Amerikan hamam böceği,alman hamam böceği,kanatlı karınca olarak sıralanabilir.

İstanbulun tüm  ilçelerinde garantili böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız.Bebek böcek ilaçlama servisimize ihtiyaç duyduğunuz her an sayfamızdaki telefon numaralarından ya da online müşteri servismizden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.