Bebek Böcek ilaçlama

Rate this post
Bebek Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Bebek, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi’nin Avrupa yakasında bulunan bir semttir.  Rumelihisarı ile Arnavutköy  arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.

Bebek sahil kesiminde yer  almasından dolayı  oldukça rabet gören bir semttir.Halkın bu bölgeye yerleşmesi çok eskilere dayanmaktadır. Türkler, Rumlar, Yahudiler, Gürcüler ve Ermeniler semtte köşkler konaklar, yalılar yaptırmışlardır. Bebek’in yazlık olmaktan çıkıp sürekli yaşanan bir semt haline gelmesinde 19. yy ortalarından itibaren vapur seferlerinin başlamasının, daha sonra da tramvayın gelmesinin payı yüksektir. 19. yy’ın sonlarından itibaren sahilde ve sırtlara doğru yalılar ve köşkler çoğalmıştır.

1965-1970 sonrasındaki Boğaz tepelerini ve korularını tahrip eden hızlı yapılaşma sırasında Bebek sırtlarının yeşili büyük ölçüde ortadan kalkmış; ahşap ve eski kagir evler yıkılarak yerlerine apartmanlar dikilmiş, Bebek yokuş ama çok işlek bir yolla (İnşirah Yokuşu) Etiler’e bağlanmıştır.

Bebek böcek ilaçlama,haşre fare probleminiz varsa bizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.Semt sakinleri tarafından ilk akla gelen firmalar arasındayız. Uygulamalarımız kokusuz ve garantidir. Yeni biyosidal ürünlerle, Amerikan malı insektisit ve rodentisitlerle, böcek ve fare sorunlarınız çözülürken, evinizi terketmenize gerek kalmayacaktır.

Bebek böcek ilaçlama, ilaçlama servisimize telefon açarak hemen ve acil olarak randevu ya da bilgi alabilirsiniz.

Bu yeni yapılaşma ile oldukça kalabalıklaşan Bebekte binalarda ve dairelerde haşereler görülmektedir. Gerek yalılardaki böcek  ilaçlamaları, gerekse modern çağın yansıtıldığı dairelerde ortaya çıkan böcek ilaçlamalarında firmamız 7/24 çalışarak Bebek halkını böceklerden kurtarmaktadır.

Bebekte en çok görülen böcekler; tahta kurdu, tahtakurusu, örümcek, fare, karafatma, kalorifer böceği, mite(toz akarı),kara sinek, pire, kör sinek, karınca, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, kanatlı karınca olarak sıralanabilir.

İstanbul’un tüm  ilçelerinde garantili böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Bebek böcek ilaçlama servisimize ihtiyaç duyduğunuz her an sayfamızdaki telefon numaralarından ya da online müşteri servisimizden ulaşabilirsiniz.

 

Bebek Akrep ilaçlama

Bebek akrep ilaçlama, dendiğinde akla biz gelmekteyiz. Bebek’teki tüm bina, konut, iş yeri ve ofislerin yanı sıra bahçe ilaçlamaları da yaparak akrep ve tüm haşereleri ortamınızdan uzak tutuyoruz.

Bebek akrep ilaçlama, mekândan 2 saat çıkılması durumunda, güvenle ilaçlamanız yapılacaktır. Bilinçli servis elemanlarımız çok sayıda akrep mücadelesi sağlamakta ve bu konuda yüksek başarı elde etmektedirler. Sağlık bakanlığının izin verdiği kimyasalları kullanarak, çocuk, yaşlı ve evcil hayvan sağlığına hiçbir zarar gelmeden, akrebe yönelik ilaçlama yapabilmekteler.

 

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma