BÖCEK İLAÇLAMA BAHÇEŞEHİR

5/5 - (4 votes)

Bahçeşehir’ de Böcek ilaçlama Şirketleri

Bahçeşehir Türkiye’ deki ilk uydu kenti olarak bilinen bir semttir. Böcek ilaçlama konusunda mevsimsel geçişlerde özellikle karınca ve akrep sorunu çok sık yaşanmaktadır. Sizlerde biliyorsunuz ki akrepler zehirli ve tehlikelidir. Karıncalarda aynı şekilde mikroplar ve virüsler bulunmaktadır. Bu neden den dolayı yaşam alanlarınızda bulunan tüm haşereler için profesyonel yardımlar almalısınız ve ilaçlama şirketinizi seçerken mutlaka kullandığı ilaçlar hakkında bilgi almalısınız uygulama yapan teknik ekibin biyosidal ürün uygulamam sertifikasının olup olmaması gibi önemli konularda bilgiler almanız sizin için çok daha iyi olacaktır. İstanbul ilaçlama olarak kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı kokusuz biyosidal ürünlerdir. Profesyonel teknik ekip arkadaşlarımızın biyosidal ürün uygulama sertifikaları bulunmaktadır. İstanbul ilaçlama olarak garantili ve kesin sonuçlar vermeye 1990 yılından buyana devam etmekteyiz. Böcek ilaçlama Bahçeşehir isimli makalemize devam edelim.

Bahçeşehir semtinde en sık görülen böcek, kemirgen ve sürüngen ilaçlama

 • Akrep ilaçlama
 • Karınca ilaçlama
 • Ev faresi ilaçlama
 • Kene ilaçlama
 • Pire ilaçlama
 • Lağım faresi ilaçlama
 • Yılan ilaçlama
 • Kalorifer böceği ilaçlama
 • Amerikan hamam böceği ilaçlama
 • Şark hamam böceği ilaçlama
 • Tahtakurusu ilaçlama

Tüm haşere gruplarına ayrı teknikler ve ilaçlama yöntemleri ile müdahale etmekteyiz.

Kalorifer böceği ilaçlama;

Jel uygulama ile ilaçlama yapılan kalorifer böcekleri evlerinize alışveriş yoluyla bile gelebilmektedir. Aldığınız bir market poşeti veya bir koli ile gelen kalorifer böcekleri çok hızlı üredikleri için bir tene olan kalorifer böceğini bir hafta sonra 100 tane görebilirsiniz. Yada yan komşunuzda bina ve site içerisinde gördüğünüz bu böcekler evlerinize gelirler ve kırık çatlak bulunan alanlarda üremeye başlarlar. Genellikle mutfak ve banyo bölümünde bulunan kalorifer böcekleri elektronik eşyalarınızın bozulmasına neden olmaktadır. Jel uygulamalarda evin terki gerekli değildir evcil hayvanınız da olsa bebeğinizde olsa veya hamile bile olsanız kesinlikle sizi ve sevdiklerinizi etkilemeyen bir ilaçlama yöntemidir.  Evinizde kalorifer böceği varsa profesyonel bir ilaçlama firmasından mutlaka yardım almalısınız. İstanbul ilaçlama olarak tüm sorunlarınızda profesyonel ekip arkadaşlarımızla yanınızdayız. Böcek ilaçlama Bahçeşehir: önce müşteri memnuniyeti..

Akrep, Pire, Kene, Tahtakurusu, Hamam Böcekleri, Karınca ilaçlama;

Bu gruptaki haşerelere sıvı ilaçlamalar yapmaktayız. Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı kokusuz sıvı ilaçlardır. Bu haşerelere yapılan ilaçlamalardan sonra 1, 2 saat evden uzak kalmanız yeterli olmaktadır.

Fare istasyonu;

Fareler için yine çok başka olan istasyon kurulumu yapılmaktadır. bu istasyonlar siyak kilitli kutular şeklindedir. İçerisindeki gizli bölüme konulan yemler sayesinde %100 sonuçlar almaktayız. Bu istasyı-onlar başka hayvanlara ve ya insanlara bir zararı yoktur. Yani dışarıda konumlandırılmışsa sokak hayvanlarına bir zarar vermez aynı şekilde evde veya bina içerisinde ise çocuklar bu kutulardan bir zarar görmezler.

Sizlerde tüm haşere sorunlarınızdan kurtulmak için bizleri arayabilirsiniz. İstanbul ilaçlama olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. 444 34 71 numaralı telefondan bizleri arayarak bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Böcek ilaçlama Bahçeşehir isimli makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, lütfen alt kısımdan böcek ilaçlama Bahçeşehir konulu makalemize yorum bırakın.

Böcek ilaçlama Bahçeşehir

Öncü böcek ilaçlama firması, Sağlık Bakanlığı ruhsatları, biyosidal ürünler / ilaçlar, garantili uygulamalar, uzman teknisyen ve uygulacılar için tercih edilesi bir firma, böcek ilaçlama Bahçeşehir.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma