Böcek İlaçlama – Ev-Ofis açlama

Rate this post

 

Böcek İlaçlama - Ev-Ofis açlama
www.istanbulilaclama.com

Böcek İlaçlama – Ev-Ofis açlama

Ev ilaçlama uygulamalarında kullanılacak yöntem haşerenin cinsine göre değişiklik gösterecektir. Evde kalorifer böceğihamam böceği var ise jel insektisit uygulaması tercih edilebilir, populasyonun bitirilmesi için iyi bir jel insektisit ile uzman bir personel yeterlidir. Uzman olmayan, ruhsatı ve belgeleri yetersiz firma ve kişilere bu konuda kesinlikle itibar edilmemeli.

Ev ilaçlamalarında eğer haşere aktivitesi çok yoğun ise kokulu sıvı insektisit te kullanılbilir. Bu uygulama yapıldığında evden 3 saat uzaklaşmak gerekir.

Ev İlaçlama – Ofis ilaçlama

Eğer evdeki problem uyuz böceği , pire, tahta kurusu ise jel uygulamaların bunlara etki etmeyeceği bilinmelidir. Bu gibi haşerelerin ilaçlama uygulamalarında kullanılacak yöntem bellidir. Sıvı uygulama yapılması gerekmektedir.

Eğer problem fare ise insektisit kullanılmaz, kullanılsa faydası olmaz. Ev faresi, tarla faresi, lağım faresi, çatı faresi vs bunlar için  yapılacak ilaçlamada kullanılacak kimyasal rodentisittir ve bu rodentsitler uygun fare ünitelerinde muhafaza edilmelidir.

Önemli  : Haşere ve fare ilaçlama şirketlerine randevu vermeden evvel , ilaçlama servisinin garantili olup olmadığını mutlaka sorun. İstanbul’daki böcek ilaçlama ve fare ilaçlama servislerinin hepsi ilaçlamaları için garanti vermezler.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma