Böcek ilaçlama şirketleri esenler

Esenler, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan ilçelerdendir. Çok sayıda  site ve konut bulunmaktadır.Yerleşimi düzenli ve planlıdır.Bayrampaşa ve Güngören’e komşudur.

Haşereler cinslerine göre farklı mekanlarda yuvalanır ve çoğalırlar.Türlerine göre ev,imalathane,depo gibi alanlarda görülürler.Esenler ilçesinde genellikle karafatma,akrep,pire,hamam böceği,fare,kırkayak görülmektedir.

Böcek ilaçlama şirketleri Esenler, böcekler çok hızlı çoğaldıkları için kişisel yöntemlerle başa çıkmak zor ve çözümsüzdür.Bu yüzden böcek görüldüğünde acil ilaçlama hizmeti alınmalıdır.Esenler’de hizmet veren çok sayıda firma bulunur.

esenler-böcek-ilaçlama-firmasi

Böcek İlaçlama Şirketleri Esenler ile Kokusuz İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama şirketleri Esenler, tüm böcek ve kemirgenler için bize ulaşabilirsiniz.Tüm haşere ilaçlamalarınızı güvenli ve sağlık bakanlığı onaylı insektisitlerle (böcek ilaçlarıyla) gerçekleştiriyoruz. Evinizden çıkmanıza gerek kalmıyor. Bize ulaşmak ve hizmet almak istediğinizde detaylı bilgi ve fiyat için sayfadaki telefon numaralarımızdan iletişim kurabilirsiniz.

Esenlerde ilaçlama yaptığımız bazı böcek türleri,

 • Akrep
 • Kertenkele
 • Fındık faresi
 • Karınca
 • Kalorifer böceği
 • Pire
 • Kakalak
 • Rutubet böceği
 • Fare
 • Kuş biti
 • Kırkayak
 • Kanatlı karınca

Kokulu Esenler Böcek İlaçlama Sonrasında Ne Yapmak Gerekir?

Kokulu ilaçlama yaptırdıysanız, ilaçlama yapılan mekanı en az 6 saat boyunca kapalı bırakın. 6 saat dolduktan sonra ilaç yapılan yeri 1 saat boyunca havalandırın. İlacın etkisini kayıp etmemesi adına alanda temizlik yapmanız önerilmez. İlaçlama öncesinde temizlik yapın. İlaçların içinde zararlı madde bulunmadığı için ıslak temizlik yapılması önerilmez. Eğer evde küçük çocuk varsa, çocukların dokunacağı alanların titizlikle silinmesi gerekir. Eğer hamam böcekleri için ilaçlama yapıyorsanız, hamam böceklerinin kesinlikle üzerine basmayın. Bu şekilde hamam böcekleri yumurtaları dışarı çıkmış olur ve yeni hamam böcekleri ortaya çıkar. Yumurtalar gözle görülmeyecek kadar küçük olurlar. Esenler böcek ilaçlama fiyatı almak için İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile iletişime geçin. Esenler böcek ilaçlama en iyi firma olarak bilinen İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, size en ekonomik teklifi sunacaktır.

Böcek İlaçlama Şirketleri Esenler

İşlemin karıncalar üzerinde denenmesi ; Hayvanlar aleminin en küçük canlılarından bir tanesi olan karıncaların pek çok farklı türü bulunmaktadır. Bu canlılar koloni halinde yaşayan canlılar olduğundan ev ya da iş yerlerinde bir tane karınca görülmesi demek, aslında yüzlerce karıncanın o ortamda yuva yaptığı anlamına gelmektedir. Özellikle gıdaların çevresini sarıp, istila ettikleri yerde mikrop saçan bu canlılar muhakkak ilaçlanmalıdır. Kimi karınca türleri insanları ısırarak insanların sağlığına doğrudan zarar verebilmektedir. Karıncaların bulaştırdıkları hastalıkların başında tifüs, verem ve şarbon gibi hastalıklar gelmektedir. Bu hastalıklardan korunmak, fare ilaçlama ve karınca ilaçlama gibi her türlü sorunun tümünün çözümü için bize başvurmanız yeterli.

7/24 iletişim hattımız ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayabiliriz. istediğiniz zaman, istediğiniz bölgeye gelebileceğimiz firmamızın uzman ekibi ile sizlerin hayatını kabusa çeviren böceklerden kurtulacaksınız. sağlığınızı önemseyerek kullandığımız ilaçlarımız haşereler dışında hiç bir canlıya zarar vermeyecektir. güvenli bir şekilde ilaçlama yaptırabileceğiniz firmamız sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak uzun yıllardır özenle çalışmaktadır.

Böcek ilaçlama Esenler firmamızdan Hizmet almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanınız:

Avrupa Yakasından ulaşmak için :  0212 570 88 11

Anadolu Yakasındaki işleriniz için : 0216 482 32 22

Bölge Müdürümüze Ulaşmak için : 0542 342 74 0

web sitemiz için : www.ilaclama.com.tr

iletişim formu doldurun hemen size dönelim: https://www.istanbulilaclama.com/ilaclama-iletisim/

Şimdi Arayın.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.