Böcek İlaçlama & Kemirgen Kontrol Servisi


logos


 

d

ACİL HATTIMIZ     :   0 532 234 85 52

AVRUPA OFİSİMİZ :  0 212 570 32 32

ASYA OFİSİMİZ      :  0 216 482 99 33


 

İstanbul ili içerisinde tüm ilçe ve semtlere hızlı, kaliteli ve kalıcı ilaçlama çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ilaçlama ekibimiz ile beraber 1994 senesinden beri sizlere hizmet vermekten ve tecrübemiz ile garantili ilaçlama ile sorununuzu çözmekten
gurur duyarız.

SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN !

Çok sayıda yasal ve yasal olamayan, firma ve şahıslar ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama hizmeti sizi ucuz – pahalı olarak yanıltmasın. İlaçlama hizmeti öncesinde, İlaç markaları, kullanılan ekipman ve kalifiye personel araştırılması gerekir.Firmamız Garantili Böcek İlaçlama hizmeti sunmaktadır.

  • Firmamız sadece BAYER marka ürünler kullanmaktadır.
  • Kullandığımız ilaç markaları sadece profesyonel kullanım için üretilmiştir.
  • Personellerimiz gerekli eğitimleri görmüş, kalifiye elemanlardır.

Jel Böcek İlaçlama Yöntemi; Jel ilaçlama hamam böcekleri, karıncalar ve diğer haşere ilaçlamasında kullanılır. Tek seferde garantili çözüm sunmaktadır.

Kokusuz İlaçlama Yöntemi; Sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. İlaçlamada mekanınız dan ayrılmanıza, mekanınızı kapatmanıza gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde çalıştığınız zamanda bile yapılabilir sadece ilaçlama esnasında açıkta gıda bulundurulmamalıdır.

Tek seferde Garantili Böcek ilaçlama ve Haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Kemirgen Kontrol İstasyonu; Fareler ve kemirgenler için kullanılan bu kemirgen kontrol sisteminde ev bina, bahçe okul, fabrika, hastane, gıda imalathaneleri gibi yerlerde rahatlıkla kullanılarak garantili çözüm sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz;

Garantili Böcek İlaçlama hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bize danışmaktan çekinmeyin. Online hizmetimizden veya Müşteri Hizmetlerimize arayarak bize ulaşabilirsiniz.