Çengelköy Böcek ilaçlama

Rate this post
Çengelköy Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Çengelköy Böcek ilaçlama

Çengelköy İstanbul’un Anadolu yakasında, Üsküdar’a bağlı bir semttir.ortalama nüfusu 140 bin olan semtin .Bahçelievler, Emek, Güzeltepe, Hasippaşa, Havuzbaşı, Kuleli, Mehmet Akif Ersoy’dan oluşan 7 mahallesi vardır.Ağaçların çok bol olduğu nadir semtlerden olan Çengelköyde denize bakıldığında oldukça kirlidir. Osmanlı döneminde ise, gemi çapaları burada yapıldığı için buraya Çengelköy denmiş.

Lale Devri döneminde Çengelköy büyük bir gelişme göstermiştir. Çengelköy bu dönemde de ağaçlık alanlarını  korumaya devam etmiştir. Ormanlık alanların yanısıra pazar kayığı iskelesi büyütülmüştür .

Çengelköy her dönemde değerli  bir semt olmuştur. Yerli halkı sıcaktır. Kıyı boyunca, aralarına yabancıların girmesine izin vermemişler, sonradan gelenler tepelere yerleşmek zorunda kalmıştır. Fakat aşağılardaki yozlaşmış yapılaşma yukarı yamaçlarda yoktur. Çünkü yukarı çıkıldıkça tipik Türk evleri görülmeye başlanır.

Muhteşem manzarası ve ihtişamlı yalılarıyla Çengelköy,İstanbul’un en gözde semtlerindendir.

Bu nadide semtimize sık sık böcek ilaçlama hizmeti vermek için gitmekteyiz.Sahil şeridi olması ve eski yapıların çok olmasından dolayı bir çok böcek türünden şikayetler alıyoruz.

Çengelköyde en çok görülen tahtakurdu,tahtakurusu,hamam böceği,karınca,pire gibi haşerelerdir.

7/24 garantili bir şekilde yaptığımız ilaçlamalarımızla Çengelköydeki böcekleri kokusuz ve garantili şekilde yok ediyoruz.

 

Bu nadide semtimize sık sık böcek ilaçlama hizmeti vermek için gitmekteyiz. Sahil şeridi olması ve eski yapıların çok olmasından dolayı bir çok böcek türünden şikayetler alıyoruz.

Çengelköy’de en çok görülen böcek türünün başında pire gelmektedir.Pire çok hızlı üreyen ve zıplayarak, hızlıca hreket eden bir böcek türüdür. Pire ile mücadele oldukça zordur. Ancak profösyonel ilaçlama firmaları yeni nesil insektisitler kullanarak pireyi yok edebilirler.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma