CİHANGİR BÖCEK İLAÇLAMA

Cihangir, İstanbul’un Beyoğlu  ilçesinde bulunan bir  semttir. Kafeleri ve eski binaları ile bilinir. İstanbul’a yerleşen yabancıların ve sanatçıların yoğunlukta olduğu bir semttir. Cihangir semti; Cihangir, Kılıç Ali Paşa, Firüzağa ve Pürtelaş mahallelerinden oluşmaktadır.

Cihangir ismi; Kanuni Sultan Süleyman Han ve Hürrem Sultan’dan olma Şehzade Cihangire ithafen konulmuştur. Şehzade Cihangir doğuştan fiziksel kusurları olan kambur bir çocuktur. Kardeşleri ve çevresindekiler hep alay etmiştir bu kusurundan dolayı. Öyle ki o öldüğünde kendisini öldürmüş olduğuna dair rivayetler veya üzüntüden öldüğüne dair rivayetler vardır.

Bu olaydan sonra Kanuni, kaybettiği oğlu Cihangir adına Cihangir semtini kurmuştur.

Çok eski semtlerimizden olan Cihangir’de, eski yapılaşmasından kaynaklı olarak bir çok bina ve dairede böcek görülmektedir.

Cihangir’de görülen böceklerden bazıları;

hamam böceği, pire, karafatma, kalorifer böceği, bit, gümüş böceği, kertenkele, fare, kara sinek, kör sinek, çekirge, kırkayak olarak sıralanabilir.

Tüm haşereler için garantili ilaçlama yapmaktayız. İlaçlamadan 21 gün sonra haşere görüldüğünde ücretsiz kontrol ve ilaçlama yapılmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.