Eminönü ilaçlama

emin önü bocek ilaçlama servisleri
Eminönü ilaçlama

Eminönü, İstanbul’un Fatih İlçesine bağlı bir semtidir. Tarihi yarımada olarak bilinen kısmında yer alır. Kuzeyden Haliç, güneyden Marmara Denizi, doğudan İstanbul Boğazı ile çevrilidir. 7 Mart 2008 tarihine kadar ilçe belediyesi olan Eminönü bu tarihten sonra Fatih ilçesine bağlanmıştır.

İstanbul kentinin tarihi çekirdeği oluşturan sur içinde yer alır ve merkezi alanın en canlı ve hareketli bölgelerinden birini oluşturur. Osmanlı döneminde Deniz Gümrüğü ve Gümrük Eminliğinin burada bulunması sebebiyle Eminönü adını almış, Fatih ilçesiyle birlikte cumhuriyetin ilk yıllarında İstanbul’un merkezi ilçesi olmuştur. İlçe olduğu dönemde yüzölçümü bakımından Adalar’dan sonra İstanbul en küçük ilçesiydi.

Eminönü’nün önemli semtleri, zamanla konut alanı olmaktan çıkıp, ticaret bölgesine dönüştü. Bu nedenle nüfus da azalma sürecine girmiştir. 1990 yılında 83.444 olan nüfusu, son nüfus sayımında 55.548 olarak tespit edilmiştir. Yüzölçümü 5 km²’olup toplam 33 mahallesi mevcuttur.

Hamam Böceği ve Fare ilaçlamaları

İstanbul’un Haliç girişinde, kentin kuruluşundan bugüne var olan limanın, Sirkeci’yle birlikte önemli bir bölümünü Eminönü semti oluşturmaktadır. Burada yaşamın önemli bir odağı olduğu kadar, dünyanın da en önemli limanlarından birinin merkezidir. Bu semt, Unkapanı yolu üzerinde yer alan İstanbul Ticaret Odası’nın binası ile Sirkeci arasındaki kıyı şeridi ve onun hemen arkasındaki çarşı bölgesini içermektedir.

Hamam böceği ve fareler bu bölgede cirit atmaktadır.

Eminönü Böcek ilaçlama

Eminönü böcek ilaçlama faaliyetleri: Aksaray, Alemdar, Balabanağa, Beyazıt, Binbir Direk, Cağaloğlu, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Çapa, Çemberlitaş, Demirtaş, Emin Sinan, Fındıklı, Fındıkzade, Gülhane, Hacı Kadın, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hocapaşa, Kalenderhane, Karaköy, Katip Kasım, Kemal Paşa, Kumkapı, Küçük Ayasofya, Laleli, Mercan, Merkez, Mesih Paşa, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Fenari, Molla Hüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstem Paşa, Samatya, Saraçishak, Sarıdemir, Sirkeci, Sultanahmet, Sururi, Süleymaniye, Şehremini, Şehsuvar Bey, Şehzabaşı, Şişhane, Tahtakale, Taya Hatun, Vefa, Yavuz Sinan, Yenikapı semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.


Eminönü genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.