Eminönü ilaçlama

emin önü bocek ilaçlama servisleri
Eminönü ilaçlama

Eminönü, İstanbul’un Fatih İlçesine bağlı bir semtidir. Tarihi yarımada olarak bilinen kısmında yer alır. Kuzeyden Haliç, güneyden Marmara Denizi, doğudan İstanbul Boğazı ile çevrilidir. 7 Mart 2008 tarihine kadar ilçe belediyesi olan Eminönü bu tarihten sonra Fatih ilçesine bağlanmıştır.

İstanbul kentinin tarihi çekirdeği oluşturan sur içinde yer alır ve merkezi alanın en canlı ve hareketli bölgelerinden birini oluşturur. Osmanlı döneminde Deniz Gümrüğü ve Gümrük Eminliğinin burada bulunması sebebiyle Eminönü adını almış, Fatih ilçesiyle birlikte cumhuriyetin ilk yıllarında İstanbul’un merkezi ilçesi olmuştur. İlçe olduğu dönemde yüzölçümü bakımından Adalar’dan sonra İstanbul en küçük ilçesiydi.

Eminönü’nün önemli semtleri, zamanla konut alanı olmaktan çıkıp, ticaret bölgesine dönüştü. Bu nedenle nüfus da azalma sürecine girmiştir. 1990 yılında 83.444 olan nüfusu, son nüfus sayımında 55.548 olarak tespit edilmiştir. Yüzölçümü 5 km²’olup toplam 33 mahallesi mevcuttur.

Böcek ilaçlama servisini seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar

Eminönü böcek ilaçlama şirketleri; böcek ilaçlama servisi seçerken hem kendi sağlığınız açısından hem de yaptırdığınız işin doğru yapılması açısından bilmeniz gereken hususları aşağıda sıraladık:

  • Aradığınız ve randevu verdiğiniz böcek ilaçlama firması mutlaka Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olmalı. Telefonda *ruhsatımız var* diyen herkese de inanmayın, Sağlık Bakanlığı’nın web sitesinden kontrol yapabilirsiniz,
  • Mekanınızı ilaçlamaya gelen ekip, Sağlık Bakanlığından eğitim almış olmalı ve bu eğitimin belgesi olmalı. Bu belgenin adı *biyosidal ürün uygulayıcı belgesi*dir.
  • Kullanılan ilaçların -insektisitlerin- de biyosidal ürün olması lazım. Yani tarım ilacı ile mekan/konut/işyeri ilaçlaması yapılmamalı.
  • ilaçlama firmasının fatura kesiyor olması gerekir, bunun içinvergiye tabi olması da gerekiyor.
  • ilaçlama firması uygulama sonrasında servis formu kesmeli, ilaçlama servis formu olmalı.

 

Hamam Böceği ve Fare ilaçlamaları

İstanbul’un Haliç girişinde, kentin kuruluşundan bugüne var olan limanın, Sirkeci’yle birlikte önemli bir bölümünü Eminönü semti oluşturmaktadır. Burada yaşamın önemli bir odağı olduğu kadar, dünyanın da en önemli limanlarından birinin merkezidir. Bu semt, Unkapanı yolu üzerinde yer alan İstanbul Ticaret Odası’nın binası ile Sirkeci arasındaki kıyı şeridi ve onun hemen arkasındaki çarşı bölgesini içermektedir.

Hamam böceği ve fareler bu bölgede cirit atmaktadır.

Eminönü Böcek ilaçlama

Eminönü böcek ilaçlama faaliyetleri: Aksaray, Alemdar, Balabanağa, Beyazıt, Binbir Direk, Cağaloğlu, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Çapa, Çemberlitaş, Demirtaş, Emin Sinan, Fındıklı, Fındıkzade, Gülhane, Hacı Kadın, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hocapaşa, Kalenderhane, Karaköy, Katip Kasım, Kemal Paşa, Kumkapı, Küçük Ayasofya, Laleli, Mercan, Merkez, Mesih Paşa, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Fenari, Molla Hüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstem Paşa, Samatya, Saraçishak, Sarıdemir, Sirkeci, Sultanahmet, Sururi, Süleymaniye, Şehremini, Şehsuvar Bey, Şehzabaşı, Şişhane, Tahtakale, Taya Hatun, Vefa, Yavuz Sinan, Yenikapı semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.


Eminönü genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

 

Eminönü fare ilaçlama

Eminönü fare ilaçlama şirketleri,eski dükkanlar ve evlerin bulunduğu semtte böcekler görülmektedir. Yanı sıra fare problemi de yaşanır.Fare mücadelesinde kesin çözüm istasyon diğer adıyla ünite yerleştirmektir. Mekan kısa sürede fareden arınır.

Eminönü fare ilaçlama şirketleri, kokusuz, temizlik gerektirmeyen uzun süreli kesin çözümdür. İlaçlama ile alınamayan sonuçlar istasyonlar ile kısa sürede alınır. Çocuklara da herhangi bir zarar teşkil etmez.

konut yapısının çok fazla olmadığı semtte genellikle iş yerleri vardır.Az da olsa evler yer alır fakat bunlar genellikle müstakil ya da az katlı binalardır.Haşereler gibi fare de her alana girmekte,her yerde yaşayabilmektedir.Kapalı alanlara genellikle gıda bulmak için girip çıkan fareler,karşılaşındığında korkuya sebep olur.

Fare ilaçlama şirketleri Eminönü,bir çok şekilde fare ile mücadele edilmektedir.Kapanlar,ilaçlamalar,çeşitli elektroni fare kovucular ile çözüm aranmakta ve bir çok şirket bu yöntemleri aktif olarak kullanmaktadır.Fare için en doğru ve hızlı çözüm istasyonlar yerleştirilmesidir.Kokusuz,hızlı ve garantili çözümdür. Kemirgen problemi yaşadığınızda hemen bize ulaşın detaylı bilgi ve hizmet alın.

 

Eminönü Karafatma ilaçlama 

Karafatma ilaçlama firmaları Eminönü, her tür böceğe rastlamaktayız. Yaz aylarının gelmesiyle, karınca, hamam böceği, akrep, kertenkele gibi böcekler yoğun olarak görülebilmektedir.Genellikle giriş katı dükkanlar fare ve karafatma  böceği ile karşılaşırlar.

Karafatma ilaçlama firmaları Eminönü, sağlığa zararı olmayan kimyasal ürünler ile böcek ilaçlaması yaparak tüm ortamları karafatma ve diğer böceklerden temizliyoruz. İlaçlamalar istenilen saatlerde yapılabilir. Bize ulaşmak için sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

 

Eminönü akrep ilaçlama

Eminönü akrep ilaçlama servisleri,bodrum katlarında,giriş kat dükkanlarda ve bahçeli evlerde sıklıkla akrep görülmektedir.Depo olarak kullanılan alanlarda da akrep sorunu yaşanmaktadır.

Eminönü akrep ilaçlama servisleri,akrep ilaçlaması sıvı kimyasal ile yapılır ve mekanın büyüklüğüne oranla kısa sürede tamamlanır.bir-iki saat ilaçlanan alandan uzak  olarak beklemeniz yeterlidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.