Emirgan Böcek İlaçlama

Rate this post

 

 

 

 

 

 

 

Emirgan,Sarıyer ilçesine bağlı bir semttir.Avrupa yakasında bulunmaktadır.Emirganda birçok tarihi yalı ve köşkler yer almaktadır. Emirgan parkı son yıllarda yerleştirilen spor aletleri ve yapılan koşu parkuruyla ‘sadece piknik yapılmaya gelinen yer’ kimliğinin dışına çıkmış, hem sahili hem parkıyla sağlıklı yaşam tutkunları için yeni bir merkez konumuna gelmiştir.

Emirgan‘ın en büyük problemi ise hızlı kentleşme sonucu oluşan betonlaşmadır. Gerek bitmeyen, inşaat halinde kalan çalışmalar, gerek biten ama bölgeyle doku uyuşmazlığı gösteren yapılar bölgenin tarihi dokusuna zarar vermektedir.

Aynı zamanda bu yapılaşma kalabalıklaşmaya da sebebiyet vermiştir.İnsanların yoğun olarak yaşadığı her yerde rahatlıkla yaşayan ve hızla çoğalan böcekler,Emirgan’da da sıklıkla görülmekte ve bu durum zaman zaman can sıkıcı hale gelmektedir.

Emirganda sıklıkla görülen böcek türleri;pire,akrep,salyangoz,tahtakurusu,tahtakurdu,karınca,kara sinek,sivri sinek,kırkayak,hamam böceği olarak sıralayabiliriz.

Emirgan’da çok sıklıkla böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Emirgan halkının istediği her gün ve saatte kokusuz ve jel uygulamalarımızla Emirgan’lıların günlük yaşamlarını kısıtlamadan,evden ya da diğer yaşam alanlarından çıkmaları gerekmeden ilaçlamalarını yapmaktayız.Uygulamamızdan 21 gün sonra hala haşere ya da kemirgen aktivitesi görüldüğünde ücretsiz bakım ve gerekirse ücretsiz ilaçlama yaparak garantili bir şekilde böceklerden tamamen kurtarıyoruz.

Gerek görüldüğü her saatte sayfamızdaki telefon numaralarından ya da online müşteri servisimizden bize ulaşarak randevu ya da bilgi alabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma