ESENLER BÖCEK İLAÇLAMA

Esenler İstanbul’un Avrupa yakasında kurulmuş bir ilçedir. Esenler, Bizanslılardan kalma bir yerleşim alanıdır. 1993 yılında ilçe olan Esenler, çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmaktan çok, bir yerleşim merkezi özelliğindedir. Esenler‘in bulunduğu bölge, önceden Bakırköy ilçesine dahil iken, bu ilçe bölününce önce Güngören’e dahil edildi. Daha sonra da müstakil bir ilçe olarak kuruldu. Bizans ve Osmanlı dönemine ait çeşme, su kemeri, su terazisi ve sebil günümüze ulaşan tarihi yapılardır.

Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Esenler’de en çok görülen böcek türlerinden biri de Gümüş böceğidir.

Gümüş böceğinin halk arasında bir çok farklı adı vardır. Çatalkuyruk, gümüşçün, gümüşçük ve çok ayaklı böcek bunlardan bazılarıdır. Gümüş böcekleri evlerdeki kıyafet, mobilya, duvar kâğıtlarına zarar verdikleri gibi dış ortamdaki tahıl depolarındakumaş fabrikalarındakâğıt fabrikalarında, büfelerdefırınlarda ve lokantalarda sıkça rastlanan haşerelerdir.

Gümüş böceğinin dışında Esenler’de görülen diğer haşere türleri;

akrep, yılan, hamam böceği, pire, tahtakurusu, fare, karafatma, çiyan, örümcek, salyangozur.

Haşereler çok hızlı ürerler. Bir defada yüzlerce yumurta bırakarak aniden çoğalırlar. Haşere  görülen mekanlarda acil olarak ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Uzmanlar tarafından sağlık bakanlığı onaylı insektisitler kullanılarak yapılan bir ilaçlama ile tamamen böceklerden kurtulmak mümkündür.

Yıllardır Esenlerde garantili  ilaçlamayla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın. En uygun fiyatla mekanınızı garantili bir şekilde ilaçlayalım.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.