Etiler Böcek ilaçlama

Rate this post

Etiler Böcek ilaçlama

Etiler,İstanbul Avrupa yakasının en güzel semtlerinden biridir.Beşiktaşa bağlı olan Etiler,modern binaları ve alışveriş imkanlarının çokluğuyla bilinir.Etiler Halkının sosyal yaşam alanları oldukça fazladır.Çok hareketli olan bu semt,İstanbula büyük bir renk katmaktadır.Toplu konutları oldukça fazla olan semt,hem sosyal açıdan hem de yaşam alanları bakımından oldukça rahat bir ortam sunuyor İstanbul’lulara.

1993 sonunda açılan, İstanbul’un büyük ve görkemli iş ve alışveriş merkezi, içinde binlerce metrekareye yayılmış ünlü mağazaların yer aldığı Akmerkez, Levent’ten Etiler‘e doğru giderken, Nisbetiye Caddesi üzerinde, semtin girişine yakındır.

Gerek alışveriş merkezleri, gerekse konutlarıyla huzuru ve rahatlığı bir arada barındıran Etiler, zaman zaman huzur bozan haşerelerle karşılaşmaktadır.

Alışveriş merkezlerinde,iş yerlerinde,bina ve evlerde kokusuz olarak yaptığımız ilaçlamalarla Etiler Halkının günlük yaşantısını kısıtlamadan böcek sorunlarını çözüyoruz.

Etiler’de bir çok mekanda uyguladığımız böcek ilaçlama hizmetimiz sayesinde kesin ve garantili bir şekilde böceklerden kurtarıyoruz.

Etiler Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma