Fabrika ilaçlama

fabrika ilaclama
fabrika ilaclama

Fabrikalar ana üretim sahaları olmaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebi ile hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır. Fabrika ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde risk derecesi yüksek bir sorumluluğu üstlenmiş olacaksınız. Gerek kendiniz gerek ise çalışanlarınızın güvenliği için profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır.

Gerek çalışanlarınızın işlerini sağlıklı bir ortamda yürütebilmeleri gerek ise ürünlerinizi kullanacak olan hitap ettiğiniz tüketicilerin sağlıkları için düzenli olarak fabrika ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Haşere ve Kemirgenler;

– Hamamböceği mücadelesi
– Kemirgen mücadelesi
– Kene mücadelesi
– Pire mücadelesi
– Tahtakurusu mücadelesi
– Güve mücadelesi
– Karasinek ve sivrisinek mücadelesi
– Karınca mücadelesi
– Arı mücadelesi
– Çıyan mücadelesi
– Akrep mücadelesi
– Yılan mücadelesi
– Mobilya böceği mücadelesi

 

Genel hijyen kurallarının uyulması bir yasal zorunluluk olan işletmelerin fabrika ilaçlama uygulamalarını düzenli olarak alması, müşterilerin de sağlıklı bir ortamdan hizmet almasını sağlayacaktır. Yasal bir zorunluluk olmanın da ötesinde ahlaki açıdan düşünüldüğünde de zaten temiz olması gereken müesseselerin fabrika ilaçlama hizmetlerini “yetkili, deneyimli ve uzman” bir firmadan alması en doğru tercih olacaktır.

Tüm haşere ve kemirgen sorunlarınız ve fabrika İlaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için ilaçlama firmamızın danışma hattımızı arayabilirsiniz.
7 gün 24 saat prensibi ile hizmet veren kadromuzla, her türlü sorun, acil çağrı ve ihtiyaçlara, en kısa sürede çözüm bulmak amacındayız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.