Fare ile Mücadele

 

Fare ile Mücadele
Fare ile Mücadele

Fareler çok pis ve tehlikeli kemirgenlerdir.Fareler lağım gibi pis olan yerlerde yaşadıkları için bir çok mikrop ve hastalığı taşımaktadırlar.

Farelerin ısırmasıyla bulaşan hastalıkların başında akut ateşli hastalıkları ve veba gelmektedir.Bunlara ilave olarak fareısırması ile deride açılan yaralardan giren mikroplar  meydana getirdiği  iltihap ve lenf düğümleri büyümesi ile kendisini gösteren bulaşıcı, had bir hastalıktır.Farelerin bulaştırdıkları hastalıklar arasında kudurz,verem ve şap hastalığı gibi tehlikeli hastalıklarda vardır.

Fareden kurtulmak oldukça zordur.Kullanılan fare ilaçları,kapanlar kurulması,fare görülen ortama tabletler bırakılması pek işe yaramamaktadır.

Fare için en kesin ve garantili yöntem fare ünitelerinin yerleştirilmesidir.Ünitenin içine gelen fare yeni jenarasyon yemleri tüketirken ölür ve hiçbir kalıntı bırakmadan orada yok olur.Böylece bir süre sonra tamamen fare sorunu ortadan kalkmaktadır.Bu yöntemi yıllardır bir çok ev,fabrika ve anaokullarında uygulamaktayız.İstanbul’un bir çok semtine fareden kurtulmaları için hizmet vermekteyiz.Bu ilçe ve semtlerimizden bazıları,Eyüp,Gaziosmanpaşa,Ümraniye,Çamlıca,Üsküdar,Balat,Beşiktaş,Pendik vb…

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

2 Yorumlar

  1. merhaba bizim de evde fare var ama galiba sadece bir kaç ay önce balkon girişinde diskisina benzer birşey buldik ama özellikle geceleri seslerine emin olabilecek derecede ses geliyor vic vic kemirme çiş kokusu gibi birşey hiç yok

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.