Galata Fare Yakalama

Rate this post
Rate this post
Galata Fare Yakalama
www.istanbulilaclama.com

Galata Fare Yakalama

Galata,Beyoğlu ilçesinin tarih kokan semtlerindendir.İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır. Beyoğlu’nun alt tarafı, yani Azapkapı, Tophane ve Galata Kulesi‘nin arasında kalmaktadır.Galata’nın nüfusu arttıkça yerleşim yerleri yukarılara doğru artmıştır. Galata, uzun yıllar boyunca rıhtımıyla ülkenin dışa açılan bir kapısı olmuştur. galata fare yakalama

Kentin en önemli tarihi eserlerinden biri Galata Kulesi’dir. Galata‘da sinagoglar ve Rum, Ermeni ve Gürcü kiliseleri mevcuttur. Eski yıllarda bunlardan en bilineni Aziz Petre Gürcü Kilisesi’ydi. 1671 tarihinde mevcut olduğu bilinen Zülfaris Sinagogu, 500. Yıl Vakfı Türk Musevileri Müzesi, olarak 25 Kasım 2001`de açılarak hizmete girmiştir.

Oldukça kalabalık ve eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı Galata’da böcek ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Galatada en çok görülen böcek türleri;karınca,akrep,kertenkele,pire,hamam böceği,kırkayak,kanatlı karınca,kene,kalorifer böceği,alman hamam böceği,Amerikan hamam böceği,ağaç kurdu,tahtakurdu,tahta kurusu gibi böceklerdir.

Böceklerin yanı sıra farelerden de şikayetçi olan Galata sakinlerine en güvenilir fare yakalama hizmetini sunuyoruz.Fareler için özel olarak uygulanan kemirgen ünitelerini yerleştirerek kesin ve garantili çözüm sunuyoruz.Fare görülen ortamlar yerleştirdiğimiz üniteler sayesinde kısa süre içinde farelerden arınıyor.Ünitelerin içindeki yeni nesil insektisitler sayesinde fare yuvasında ölüyor ve koku,kalıntı bırakmıyor.Bu sayede ev,fabrika hatta bir çok anaokulunda çok başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Fındık faresi,çatı faresi,lağım faresi,pamuk faresi gibi tüm fare çeşitlerinde etkili olan bu istasyonları,Galata ilçesinde çok sıklıkla uygulamaktayız.En güvenilir istanbul fare yakalama yöntemi olan bu sistem sayesinde Galata halkı farelerden kurtulmaktadır.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.