İstanbul Fare Yakalama

Rate this post

Fareler,çok hızlı kaçabilen ve çok hızlı üreyen hayvanlardır.Yeryüzünün bütün karalarına dağılmışlardır. Yanaklarından omuzlarına kadar inen küçük astarlı iki dış çene keseleri vardır. Fareler bu keselerde yiyecek taşırlar, temizlemek gerektiğinde de içini dışına çıkararak çevirip temizlerler.

Tarlalara, ambarlara ve evlere dadanarak insanın besin kaynaklarına ortak olurlar. İnsan eliyle yapılmış korunaklı yapılarda yaşamayı yeğleyen birçok tür, depolanmış yiyecekleri tüketen, her çeşit gereci kemiren, hatta hantavirüs,tifüs ,veba gibi salgın hastalıkları taşıyabilen önemli zararlılardır. Doğada yaşayan ve kalabalık sürüler halinde bulunduklarında zaman zaman tarım ürünlerine büyük zararlar verebilir.

Birçok yabani hayvanın en önemli besinlerinden biri olan fareler bu yönleriyle doğal dengeyi koruyan hayvanlar olarak da kabul edilir.

Bahçe katlı evlerden,yüksek binaların dairelerine kadar bir çok konut ve iş yerine fare girebilmektedir.Farelerle mücadele etmek oldukça zordur.Çatı faresi,fındık faresi,tarla faresi gibi çok çeşitli isimler ve özelliklerdedirler.Halk arasında bir çok fare ilaçlama yöntemi konuşulur ve uygulanır.Fakat hiç biri kesin çözüm değildir.Fareler için kapan kurmak,ya da bir takım ilaçları belirli yerlere yerleştirmek fayda etmeyecektir.Fareye özel ünite istasyonları bırakılmalıdır.Faregörülen ortamın büyüklüğüne göre,ünite sayısı arttırılabilir böylece ünitelerin içerisine yerleştirilen yeni  jenerasyon insektisitler sayesinde fare yuvasında koku ve kalıntı bırakmadan ölür.Bir süre sonra bu etkili ilaç sayeside dışarıdan fare gelmesi tamamen engellenecektir.

Firmamız kesin çözüm olarak uyguladığı bu yötemle,Fatih,Eyüp,Gaziosmanpaşa başta olmak üzere İstanbulun bir çok ilçe ve semtine hizmet vermektedir.Tüm hizmet noklarımızda kesin çözümlü bu sistem sayesinde fareleri tamamen yok ediyoruz.21 gün sonra hala kemirgen aktivitesi görülürse ücretsiz bir şekilde kontrol ve uygulama için adresinize geliyoruz.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma