Göztepe böcek ilaçlama

Göztepe Böcek ilaçlama

Rate this post

Ümraniye en hızlı gelişen ilçelerimizdendir. Gelişmekteyken, köy hayatının getirdiği örf ve adetlerden sıyrılamayan, bunun izlerini günümüze yansıtan bir ilçemizdir. Ümraniye, imalat sanayisinden konfeksiyona ve ağaç ürünlerinin üretimine kadar bir çok alanda İstanbulun gelişimine büyük katkıda bulunmaktadır. Sürekli büyüyen ve gelişen bir ilçe olması dolayısı ile gün geçtikçe nüfusu da hızlıca artmıştır. İnsanın olduğu her yerde yaşayabilen böcekler, Ümraniye de de zamanla çoğalmıştır. Ümraniye de en çok görülen tahtakurusudur.

Tahtakurusu kanatsız bir haşeredir. Kan emerek yaşar. En küçükleri 2cm en büyükleri ise 5-6 cm civarındadır. Tahtakurusu çeşitleri, farklı kahve rengi tonlarındadır.

Tahtakurusu ezildiği zaman kötü bir koku bırakmasıyla bilinir. Dişi tahtakurusu tek seferde 250 kadar yumurta bırakabilir.1 hafta içinde yavrular yumurtalardan çıkar ve birkaç ay içinde erişkin hale gelirler. Erişkin tahtakuruları hiç bir şey yemeden 1 yıl yaşayabilirler.

Gece ortaya çıkan tahtakuruları, duvar kağıtlarının arasında, parke ve süpürgeliklerin arkalarında saklanırlar. Tahtakurusu insanların kanını emerek beslenir. Dolayısı ile bir çok hastalık bulaştırmaya meyillidir.

Göztepe Böcek İlaçlama

Tahta Kurusu Görüldüğünde

Tahtakurusu görülen ortamda uzman kişilerce ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla ilaçlama yapılmalıdır.

Tahtakurusu ilaçlaması kokulu yapıldığından 4 saat kadar ilaçlama yapılan ortamdan uzak kalmak sonrasında havalandırarak girmek gerekir. Tahtakurusu ilaçlamasını  uzmanlarımız İstanbulun  bir çok ilçesinde sıklıkla yapmaktadır.

 

Göztepe Akrep ilaçlama 

Akrep İlaçlama Servisi Göztepe

Göztepe İstanbul’un Anadolu yakasındaki gözde semtlerdendir. Kadıköy ilçesine bağlıdır. Bu sebeple oldukça kalabalıktır. Trafiği yoğundur. Semt sakinleri yerleşik düzenli bir hayat yaşamaktadır. Alt yapı gelişmiştir.

Akrep ilaçlama servisi Göztepe, akrep en zararlı böceklerden biridir. İnsanları sokarak zehrini bulaştırır önlem alınmaz ise ölüme yol açabilir. Akrep görüldüğünde bir an önce ilaçlama firmalarıyla görüşülmelidir.

Akrep dünyanın her yerinde ve her kıtasında bulunan eklem bacaklı bir canlı olmakla birlikte aynı zamanda çok zehirli bir hayvandır.

Akrep Biyolojisi; 2,5–5 cm civarında türüne göre siyah, sarı, kahverengi, mavi olabilir. Böceklerle beslenirler. Genelde taş duvar kovuklarında, toprak deliklerde, bodrum, çatı, ahşap bina, depo, moloz yığını gibi yerlerde yuvalanırlar. Yuva ve yiyecek bulmak için binalara yaklaşır veya girerler. Ev içine girince yatakta, ayakkabı içi gibi her yerde rastlamak mümkündür. Geceleri aktiftirler. Gündüzleri karanlık ve serin yerlerde, yuvalarında geçirirler. Bahar ve sonbahar yağmurlarıyla aşağıdaki yuvalarını su basınca bina içerisine girişleri sıklaşır.

Koruma içgüdüsüyle temas edince sokarlar. İnsanlarda hayati tehdit oluştururlar.

Akrep ilaçlama servisi Göztepe, tüm alanlardaki böcekler için bizi arayınız. Uygun olduğunuz saatlerde gelip ilaçlamanızı sağlıklı bir şekilde yapalım.

 

Göztepe Karafatma ilaçlama

Karafatma ilaçlama Göztepe,tüm haşere ilaçlamalarında istediğiniz gün ve saatte size hizmet verebilmekteyiz. Sıvı insektisit kullanarak yaptığımız karafatma ilaçlamasında evinizden çıkmanız gerek olmadığı gibi sadece 15-20 dk gibi bir sürede ilaçlamayı bitirerek size rahatsızlık vermeden böcek şikayetinizi ortadan kaldırıyoruz.Tüm böcekler için en uygun yöntemi seçerek çok kısa sürede haşerelerden uzak yaşamanız için hizmet veriyoruz.

 Karafatma ilaçlama Göztepe, her türlü haşere ve kemirgen mücadelesi için bize online müşteri servisimizden ya da sayfadaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Göztepe akrep ilaçlama

Göztepe akrep ilaçlama firması, arandığında bize ulaşabilirsiniz. Göztepe’ye her zaman servisimiz bulunmaktadır. Akrebin yanı sıra diğer tüm böcekleri de ilaçlayarak, zararlıların tamamından kurtulmanızı sağlıyoruz.

Göztepe akrep ilaçlama firması, akrep gördüğünüzde bir an önce ilaçlama yaptırmalısınız. Özellikle bebek olan evlerde daha da dikkat edilmeli, vereceği zarardan etkilenmemek için böcek ilaçlama servisleri aranmalıdır.

 

Göztepe ilaçlama servisi

Böcek ilaçlama uygulaması dikkat gerektiren ciddi bir iştir, bireysel olarak ya da amatör kişiler tarafından yapılan böcek ilaçlamaları hem ilaçlamayı yapan kişi hem de çevresindeki canlılar için son derece tehlikelidir.

İlaçlama servisi Göztepe,tüm haşere türleri ve kemirgen aktiviteleri için kesin çözüm sağlıyoruz.

İlaçlama servisi Göztepe dendiğinde akla biz gelmekteyiz. Acil böcek ilaçlama hizmetlerimizle mekanınızdan çıkmanıza gerek kalmadan haşere probleminizi çözüyoruz.

 

Göztepe Örümcek ilaçlama

Örümcek ilaçlama şirketi Göztepe, ilçenin en güzel semti olan Göztepe’de çeşitli böcekler görülebilir. Böcek ilaçlaması son yıllarda profosyonel şirketler tarafından yapılarak çok daha hızlı ve doğru sonuç alınması sağlanır.

Örümcek ilaçlama şirketi Göztepe, işinde uzman kişilerce yapılan ilaçlamalarda çözüme ulaşmak daha kısa sürer. Doğru insektisit kullanımı ile örümcekden hemen kurtulabilirsiniz. Bizi arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma