Hakkımızda

ilaçlama servisi

Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen kuruluşumuz İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ ailesi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her geçen gün kendisini yeniliyor. Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ ailesi sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyor. Firmamız 15 yıl WHO(Dünya sağlık teşkilatı)’nun gelişmelerini takip eden ve uygulayan,sağlık bakanlığından ruhsatlı ensetisitleri halk sağlığı ve kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili, uzman ve çok tecrübeli bir kuruluştur.

Böcek ilaçlama uygulaması ve su deposu temizliği konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını yılların birikimini ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır. Kalite anlayışı ile müşterinin verilen hizmetten tatminini ana hedefimiz olarak benimsedik.

istanbul Böcek Haşere ilaçlama Temizlik Hizmetleri yaptığı işin arkasındadır.

Siz de İSTANBUL İLAÇLAMA ailesinin avantajlarından faydalanmak isterseniz, hemen şimdi bizi arayın, biliyorsunuz, size bir telefon kadar yakınız.

VİZYONUMUZ

Doğaya duyarlı, insani, fikirsel ve etik değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik imkanlarla vermek, birlikte çalıştığımız kişi – kurumlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yurdumuz insanına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli temizlik hizmetleri sunmaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

2 Yorumlar

  1. Çok başarılı bir firma hiç bir sorunum problemim kalmadı iyiki sizinle çalışmışım işini büyük titizlikle yapan bir firma

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.