Halkalı Ev İlaçlama

Rate this post
Halkalı Ev İlaçlama
Ev İlaçlama

Halkalı, ismini Bizans zamanında burada bulunan eski bir Rum köyü olan “Halka”dan almaktadır. Halkalı kaynak suları Bizans döneminde  şehre su sağlamakta önemli ve birinci kaynak durumundaydı. Halkalı Suları’nın İstanbul’un en eski su tesisleri olduğu, ancak Bizans’ın son dönemlerinde şehre su getiren tesislerin tahrip edildiği ve daha çok şehir içindeki büyük sarnıçlardan yararlanıldığı tahmin ediliyor.

İstanbul’un bir çok ilçesi gibi Halkalı da uzun süreler sakin bir küçük tarımsal yerleşme konumunda kalmıştır. 1950’lerden itibaren dönem dönem yapılan çeşitli planlarda sanayi bölgelerinin genişletilmesi sonrasında özellikle 1970’lerden sonra, Halkalı yöresi de şehirsel gelişmeden payını almıştır. önce İstasyon ve Merkez mahallelerinde olmak üzere hızlı bir yapılanma meydana gelmiştir.

Halkalı, Tarım Meslek Lisesi ve bu okulun 5 bin dekar üzerine yayılan alanı dışında tarımsal yapısını kaybetmiştir.Sanayileşmeye bağlı olarak yapılaşma meydana gelmiştir.

Halkalının göle yakın kesimlerinde toplu konutlar yapılandırılmıştır.Halkalı toplu konutları,Halkalıyı tamamen köy hayatından günümüz modern şehir yaşamına geçmesini sağlamıştır.

Halkalıdaki  toplu konutlar dahil olmak üzere,böcek görülen tüm evlerde haşere ilaçlaması yapmaktayız..Haşereye göre değişen kokulu,kokusuz ve jel uygulamalarımızla Halkalıdaki evlerin böceklerden garantili bir şekilde kurtulmasını sağlıyoruz.Böcek ilaçlama hizmetimizi Halkalıda da haftanın 7 günü 24 saat veriyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma