Harbiye Böcek ilaçlama

Rate this post

Harbiye,Şişli ilçesine bağlı bir semttir.İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır.Adını,bir zamanlar burada bulunan Mekteb-i Harbiye’den almıştır.

Harbiye’deki en önemli yapıtlardan bir kaçı; Hilton Oteli,Harbiye Ordu evi,Harbiye kışlası,Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’dur. 3,975 koltuk kapasitesine sahip olup İstanbul’un en büyük açık hava tiyatrosu olma özelliğini hala korumaktadır. 4,500 kişiye aynı anda hizmet verebilmektedir.

 

Harbiye Ordu Evi

Harbiye Ordu Evi ise İstanbul’da subay ve astsubayların kullanımına açık 8 orduevinden en büyüğü Harbiye Orduevi’dir.

Muhsin Ertuğrul Sahnesi’de Harbiye’de yer almaktadır.

Bu tarihi semtte bir çok ev ve işyeri de bulunmaktadır.Hem eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı, hem de sıcakların baş göstermesinin etkisiyle şu günlerde Harbiyede sıklıkla böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Harbiyede en çok karşılaşılan böcek türleri ise;çekirge,kalorifer böceği,karınca,uçan karınca,pire,çiyan,örümcek,akrep,kertenkele,yılan,toz akarı görülmektedir.

Harbiye Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

 

Harbiye Hamam böceği İlaçlama

Harbiye hamam böceği ilaçlama, hizmetleri dendiğinde bize ulaşmak mümkündür. İnternet ya da telefon aracılığı ile bize sorularınızı sorabilir, bilgi edinebilirsiniz. Hamam böceği ilaçlamasında evinizi ya da yaşadığınız hiçbir mekanı terk etmenize gerek yok.

Harbiye hamam böceği ilaçlama, kokusuz sıvı ve jel kimyasallarla mekanı terk etmeniz gerekmiyor. Çocuklar, yaşlılar ve bünyesi zayıf olanlar da yaşam alanlarında bulunabilirler. Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar ile kısa sürede böcek ve fare probleminizi bitiriyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma