ilaçlamanın Faydaları

Yapılan ilaçlama sonunda ilaçlama yapılan ortamda bir tek canlı böcek görülmez ve görsel rahatsızlık ve daha önemlisi sağlığımıza zarar verebilecek bir problem kalmayacaktır.

Haşere Mücadelesi:

Dünya nüfusunun %8-24’inin ve astım hastalarının %75’inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Işıktan kaçarlar gündüzleri saklandıkları için yoğun populasyon olsa bile ortalıkta görülmezler.

Her türlü besinle beslenebilirler. Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, alerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.

Uzun süre etki gösteren jel kıvamındaki ilaçlarımızın insanlara, çevreye ve hedef olmayan canlılara yönelikzararlı etkisi yoktur. Jel İlaçlama için hiçbir hazırlıkyapmanıza gerek kalmayacağı gibi hiçbir işinizde de aksaklıklar olmayacaktır. Jel İlaçlama esnasında ortamı kapatmaya ve jel ilaçlamadan sonra ise havalandırmaya gerek kalmayacaktır.

Kemirgen Mücadelesi:

Fareler ön dişlerinin büyümesini engelleyebilmek için elektrik kablolarını kemirme ihtiyacı duyuyor.Ancak elbette ki bu hem onlar hem de çevre için risk taşıyor. Yüksek voltajlı kabloları kemiren bir fare yangın çıkmasını sebep oluyor, ancak tabii ki bu yaptığından pişman olacak kadar uzun yaşayamıyor.

İç alanlarda pellet formunda ilaçlar, dış alanlarda suya dayanıklı mum formunda ilaçlar en gelişmiş ve uygun yerleştirme yapılmış istasyonlarda kullanılarak kemirgenlere karşı mücadele uygulanır. Kemirgen mücadelesi çok kısa periyotlu kontrollerle de çok iyi sonuçları vermektedir.

Firmamız bu alandaki en iyi rodentisitleri kullanarak %100 başarı elde etmiştir.

Bilgi almak için Böcek ilaçlama servisimize başvurabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.