İncirli Böcek İlaçlama

Rate this post
İncirli Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama

İncirli,İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan bir semttir. Adını üzerinde bulunduğu İncirli Caddesinden almaktadır. Osmanlı döneminde buraya gelen yabancıların incir ağaçları ile dolu bir bölgeden geçerek Bakırköy’e gelmelerinden esinlenerek İncirli isminin buradan geldiği  tahmin ediliyor.

Osmanlı kaynaklarında şuan İncirli olarak  geçen  alanın sık ağaçlık bir bölge olduğu ve genelde Bakırköy halkı tarafından piknik ve mesire alanı olarak kullanıldığı belirtilmektedir.

İş merkezlerinin yoğun olduğu düz bir bölge üzerinde kurulu olan İncirli‘de Yerleşim alanları Bakırköy ‘ün diğer semtlerine daha göre azdır.

İncirli nufusunun büyük bir kısmını çalışan kesim oluşturur. Özellikle son yıllarda açılan dershane ve cafe  tarzı işletmelerle dikkat çekmekte olan İncirli’de 2008 sayımlarına göre nufus 17.783 ‘tür.

İncirlide iş merkezlerinin de yoğun olması sebebiyle bir çok haşere görülmektedir.

Bunlardan bazıları;hamam böceği,fare,örümcek,karınca,karafatma,pire,toz akarı,kırkayak,çiyan,kalorifer böceği,alman hamam böceği,bit,mite,kanatlı karınca,sivri sinek,kara sinek olarak sıralanabilir.

7/24 çalışan uzman ekibimizle,istediğiniz gün ve saatte haşere  ilaçlamanızı kokusuz ve garantili şekilde yaparak,evinizden çıkmadan günlük yaşantınızı aksatmadan sizi böceklerden kurtarıyoruz.İlaçlamadan 21 gün sonra haşere görüldüğünde ücretsiz böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.Sayfamızdaki telefon numaralarından ya da online müşteri servisimizden bize ulaşabilirsiniz.İstediğiniz gün ve saatte randevu vererek günlük yaşantınızı aksatmadan böcek ilaçlama servisimizden yararlanabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma