İstanbul Pire İlaçlama

Rate this post

 

Pire,küçük ve kan emici bir haşeredir. Altı ayağı vardır.Gövdesi baş kısmına göre biraz daha büyüktür. Pirenin ağız kısmında kan emmeye yarayan hortum ve diş bulunur. Hayvanlardan ve bitkilerden geçebilen pireler insan üzerinde kaşıntıyla baş gösterir ve ısırıp kan emebilir.Pire tozlu ve kirli ortamlarda yaşamayı sever.

Pireler dişleri sayesinde ısırır ve kan emebilir.Hassas bünyelerde,pirenin ısırdığı yer şişer ve mikrop kapar.

Böyle bir durum oluştuğunda tıbbi yardım alınmalıdır.Akabinde ortamdaki pireler ilaçlanarak yok edilmelidir.Pireler çok çabuk ürediği için acil müdahele gerekir.Yeni nesil insektisit kullanılmaz ise pire sorunu çözülemez.Bir süre sonra tekrar pireler ortaya çıkar ve onlarla mücadele zorlaşır.

Pire,hayvanlardan da geçebilir.Bazı bünyeler fazla reaksiyon verir ve tıbbi yardım almak zorunda kalabilirler.Pire,mikrop taşıması bakımından oldukça tehlikeli bir böcektir.

Pire,cilt hastalıkları,allerji,humma mikrobu gibi bir çok hastalığı bulaştırır.Bu yüzden uzmanlar tarafından garantili ilaçlama yapılmalıdır.Hem varolan pireler ilaçlanmalı,hem de yumurtalardan henüz çıkmamış pirelerin ölmesi sağlanmalıdır.

Pire ilaçlamasında garantili hizmet veren firmamız 7/24 uzman ekibiyle tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermektedir.Pire ilaçlaması yaptığımız ilçele ve semtlerimizden bazıları;Eyüp,Balat,Üsküdar,Beyoğlu,Ümraniye,Kadıköy,Sarıyer,Pendik,Kurtköy,Cihangir,Maltepe,Acıbadem,Göztepe,Etiler,Şişli,‘dir. daha bir çok ilçe ve semte pire ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Pire gördüğünüzde bireysel yöntemlerle zaman kaybetmek yerine uzmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.En uygun fiyatlarla garantili bir şekilde ilaçlama yaparak pireden kurtulmanızı sağlıyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma