Karafatma ilaçlama

Rate this post
Karafatma ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

 

Karafatma ilaçlama

Karafatma küçük yapılı,omurgasız böcek türündedir.Baş ucunda iki anteni bulunan karafatmanın altı tane bacağı vardır.Karafatmanın erkek olanlarının sırtında kanatları vardır.Fakat kanatlarını uçmak için kullanmazlar.Çok hızlı hareket eden karafatma daha çok gece görünür.Çünkü gündüz uyuyan gece ise yemek aramak için dolaşan böceklerdir.

Karafatma çok hızlı çoğalır.Diğer hamam böceği türlerinin içinde en sık görülen ve en çok tanınan böceklerdendir.Diğer adı oryantal hamam böceğidir.

Yalnız yaşamayı hiç sevmeyen karafatmalar,kimsenin göremeyeceği yerlerde çoğalırlar.Parke araları,dolap içleri gibi yerlerde yumurtalarını saklarlar.

Karafatma pis yerlerden geldikleri için,kolaylıkla hastalık bulaştırır.Genel de lağımlar ve banyo,mutfak delikleri gibi pis sulardan gelir.Karafatma fazla beslendikleri zaman kusar.Eğer açıkta bırakılan gıdalar,yıkanmadan yenen sebze-meyve gibi ürünleri üzerine kusmuşlar  ya da dışkılarını bulaştırmışlar ise gıda zehirlenmesi oluşabilir.

Tüm bu risklerden kurtulmak adına,karafatma görülen alanlar uzman kişiler tarafından ilaçlanmalıdır.

Karafatma ilaçlama , Kişisel yollardan karafatmadan kurtulmak  zordur.Bilinçli uzmanlar ve yeni jenarasyon  insektisitlerle müdahele edilirse karafatmalardan tamamen kurtulmak mümkündür.Jel ilaçlama karafatma ve diğer tüm hamam böceği türleri için en kesin ve garantili çözümdür.Daha detaylı bilgi ve randevu için sayfamızdaki telefon numaralarından ya da online müşteri servsimizden bize ulaşabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma