Kartal Böcek İlaçlama

Rate this post

VI. yüzyıl başlarında kurulan Kartal,Bizans İmparatorluğu döneminde Kartalimeni isminde bir balıkçı köyüydü. 1928′e kadar, o zaman Üsküdar’a bağlı olan Kadıköy’ün sınırları içinde olan Kartal,1871 de ilçe olmuştur.O günden sonra hızla gelişen ve sınırlarını büyüten Kartal,Tuzla ya kadar sınırlarını genişletmiştir.1973 de  Haydarpaşa-Gebze banliyö tren hattının açılmasıyla birden büyüme sağlamıştır.Zamanla kapsadığı alanlar içindeki bir çok semtin kendi içinde ilçelere ayrılmasından dolayı biraz küçülmüş olsa da Kartal İstanbulun en büyük semtleri arasında yerini almıştır.

Gerek sahil şeridi,gerek sanayileşme oranı ile gittikçe kalabalık bir nüfusa sahip hale gelmiştir.Hızla gelişen ilçelerimizden olmuştur.

Bu sebeple zaman içinde haşere sorunu da görülmeye başlamıştır.Zamanla böcekler,rahatsızlık verici boyuta geldiğinden çareler aramaya başlamışlardır.

Kendi yöntemleriyle böceklerle başa çıkamayan Kartal halkı alternatif yollar aramaya başlamışlardır.

Eczanelerden alınan kimyasallar,çeşitli bitkisel çözümlerden hiçbiri kesin çözüm olmadığı için  ilaçlama firmalarına yönelmişlerdir.Garantili bir şekilde Kartal İlçesindeki tüm semtlere böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlamamızdan 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde ücretsiz kontrol ve ilaçlama yapıyoruz.

 Kartal’da pire,hamam böceği türleri,karınca,fare,tahtakurdu,kertenkele,sinek,karasinek,tahtakurusu,karafatma,hamam böceği,Amerikan hamam böceği,alman hamam böceği,kalorifer böceği,çiyan,kırkayak,fare,karınca,kanatlı karınca görülen böcek türlerinden bazılarıdır.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma