Kavacık Fare Yakalama

Rate this post
Rate this post

 

kavacık fare yakalama
www.istanbulilaclama.com

Kavacık fare yakalama

Kavacık, Beykoz’a bağlı bir mahalledir. Fatih sultan Mehmet Köprüsünün Anadolu ayağı Kavacıktadır.Beykozun en önemli yaşam merkezlerindendir.  1980ler de gelişmeye başlayan Kavacık mahallesi, şimdilerde Beykoz’un en gözde yaşam merkezidir.

Kavacık son yıllardaki yapılanmalarıyla oldukça gelişmiştir.Yeni lüks binalarıyla çok pahalı bir yaşam alanına sahip olmuştur.Beykoz için çok değerli bir semttir.Son yıllarda bir çok dizi ve film çekilmiştir Kavacık‘ın bu eşsiz manzarasında çekilmiştir.

Gerek evlerinden yararlanılmış gerekse manzarası filmlere,dizilere konu olmuştur.

Tv Dizilerinin Çekildiği Mahalle

Çiçek Taksiyle başlayan dizi serüveni,Akasya Durağı ile devam ederken,Kurtlar Vadisi dizisinin yine bazı bölümleri Kavacık’ta çekilmiştir.

Kavacık hem tarih kokan bir semt hem de yeni yapılaşmalarıyla modern dünyanın esintilerinden payını almış güzelliklere sahip bir semttir.Bu anlamda Beykoz’un incisi olarak görülmektedir.

Kavacık’ta çok yoğun fare popülasyonu

Her kalabalıklaşan ilçe ve semtler gibi Kavacıkta da haşere ve farelerin görülmesine engel olunamamıştır. Bu bölgede her sene özellikle kış aylarının başlangıçlarında yoğun fare popülasyonları oluşmaktadır.

Türlü yollar deneyen Kavacık halkı fare sorununa çözüm bulamayınca ilaçlama firmalarından hizmet almaya başladılar.Firmamızın fare ilaçlaması konusunda uzman ekibiyle  ve çalışan Kavacık’lılar kısa sürede garantili bir şekilde farelerden kurtulmuşlardır.Fareler için ilaçlamanın çözüm olmadığını ve bu sebeple en garantili yolun fare istasyonları kurmak olduğunu özenle anlatan uzmanlarımız, Kavacık sakinlerinin de fare yakalama konusunda güvenini kazanmıştır.

Farelerden bizimle kurtulun – kavacık fare yakalama

Fare ilaçlama için , farelerden kurtulmak için , kavacık- istanbul fare yakalama  servisimizi arayabilirsiniz. Fare istasyonu kurulumu, doğru rodentisitler , bu hayvanların bağışıklık sisteminde bulunması mümkün olmayan yeni nesil kimyasallar ile daima hizmetinizdeyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

  1. Evde fındık faresi gördük bidaha göremedik ne yaptıysak cıkmado İlaçlama kesin çözüm mü?

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.