Kene ilaçlama

Rate this post

Keneler özellikle son yıllarda ülkemizde ölümcül sonuçlara neden olan tehlikeli böcekler arasında yer almaktadır. Farklı tür hayvanların üzerinde yaşayan keneler, parazit olarak yaşamlarını sürdürmektedir. Yeşil alanlarda da çok sık rastlanan kenelere karşı profesyonel ilaçlamaların yapılması gerekir.

Halk sağlığı açısından belediyler ve çeşitli resmi kurumlar tarafından yapılan böcek ilaçlamasının yetersiz kaldığı durumlarda kene ilaçlama firması olarak kurumsal destek sunmaktayız. Kenelerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırmak için belirli dönemlerde, bilhassa bahçeli ve alt katlarda yaşayan kişilerin ilaçlama yaptırması tavsiye edilmektedir. Keneler özellikle hayvan üzerinde zor fark edildiği için evcil hayvan sahiplerinin ilaçlama konusunda daha hassas davranması tavsiye edilir.

Kene ilaçlama Nasıl Yapılır?

İnsan ve hayvanların derilerine fark ettirmeden yapışabilen keneler, yeterince beslendiği takdirde şişerek kendini yere atmaktadır. Fakat bu süreç boyunca insanlarda ölümcül sonuçlar doğurabilir. Kene ısırması durumunda böceğe müdahale etmeden doğrudan uzman sağlık kuruluşlarınıza gitmeniz gerekmektedir.

Kenelerde diğer böcek türleri gibi çok kısa sürede çoğalabilir. Fark ettirmeden yaşam alanlarınızı istila eden bu canlılara karşı firmamızdan detaylı hizmet alarak sorunlara karşı önceden çözüm alabilirsiniz. Kene ilacı fiyatı ve ilaçlama ücretleri uygulama sırasında kullanılan yöntemlere göre değişiklik göstermektedir. Kene ilaçlama hizmetimiz kapsamında uyguladığımız yöntemler insan sağlığına olumsuz etkiler bırakmadığı gibi birçok farklı haşere ve böcek türüne karşıda tam koruma sağlamaktadır.

Kene ilaçlama Firma Tavsiyesi

Keneler basık vücut yapısına sahip, koyu renkli ufak canlılardır. Kan emerek, hayvan veya insan derisinde yaşayan bu böcek, insanlarda kırım Kongo kanamalı ateş olarak tanımlanan ölümcül bir hastalığa yol açabilir. Kene ilaçlama firma önerisi alırken bu unsurları göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Ölümcül etkilere sahip bu canlıların doğru zamanda ve profesyonel teknikler kullanılarak ilaçlanması gerekmektedir.

Evcil hayvanlar üzerinde evlerinize kadar ulaşmayı başaran keneler, tüm yaşam alanlarına rahatlıkla sızabilir. Periyodik ilaçlama yapılması halinde yıl boyunca bu tip zararlı haşerelere karşı %100 koruma sağlayabilirsiniz. Daima halk sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firmamız, sertifikalı uzmanları tarafından verilen hizmet sizi tüm haşere ve kemirgenlere karşı korumaktadır.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma