KONUT İLAÇLAMA HİZMETİ

Rate this post

İstanbul’da tüm ilçe ve semtlerde ev ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Havaların ısınmasıyla   çıkan böcekler, iş yeri ve konut sakinlerini rahatsız etmektedir. Birçok haşere için türlü ilaç çeşitlerini temin edip, uygulayan müşterilerimiz fayda göremeyip bizden yardım istemişlerdir. Garantili verdiğimiz ev ilaçlama hizmetlerimizle tek seferde tüm kemirgen ve böcek sorunlarını çözüyoruz.

Kokusuz insektisit kullanarak evden dışarı çıkmanıza gerek kalmadan böcek ilaçlamanızı yapıyor, günlük yaşantınızı kısıtlamıyoruz. Kokulu, kokusuz ve jel insektisitlerle evinizdeki böceklere en uygun ilaçlamaya birlikte karar verip en uygun yöntemi seçiyoruz.

Uzman ekibimiz ve sağlık bakanlığı onaylı insektisitlerimiz ile güvenli ve garantili ev,ofis,fabrika,depo,bahçe vb  tüm yaşam alanlarınıza böcek ilaçlama hizmeti vermeye yıllardır olduğu gibi devam etmekteyiz.

Son günlerde konutlarda en çok karşılaştığımız böcek türlerine, hamam böceği, pire, kalorifer böceği, kırkayak, akrep, kertenkele, örümcek, fındık faresi, çatı faresi, tırtıl, kanatlı karınca, karıncayı örnek verebiliriz.

Evinizde ya da iş yerinizde haşere ve kemirgen  gördüğünüzde hemen bize ulaşın sizin uygun olduğunuz gün ve saatte ilaçlamanızı garantili olarak yapalım.

Son günlerde sıklıkla ilaçlama yaptığımız ilçe ve semtlere Pendik, Küçükyalı, Maltepe, Seyrantepe, Üsküdar, Avcılar, Göstepe, Sarıyer, Tarabya, Bakırköy, Hadımköy, Levent, Etiler, Kartal, Altunizade, Beyoğlu, Cihangir, Çengelköy, Kurtköy, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şişli, Seyrantepe, Maslak, Güngören, Halkalı ‘yı  örnek verebiliriz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma