Kuzguncuk Böcek ilaçlama

Kuzguncuk Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Kuzguncuk Böcek ilaçlama

Kuzguncuk İstanbul’un Anadolu yakasında Üsküdar’a bağlı semtlerimizdendir.Paşalimanı ve Beylerbeyi arasına kurulmuş bu semt, boğaziçine açılmaktadır.

17.yy da Musevi köyü olarak bilinen Kuzguncuk şimdilerde her dinden insanın huzur içinde yaşadığı nezih bir semttir.

19.yy da ulaşımda büyük etki sağlayan Şirket_i Hayriye vapurları oluşturulmuştur.Sahil kesimindeki yalılarıyla dikkat çeken Kuzguncuk’da en öne çıkan yalılardan biri Fethi Ahmed Paşa Yalısı’dır. Harem ve selamlık olmak üzere iki ayrı kısımdan oluşan yalının ardında çam,çınar,köknar ağaçlarının çoğunlukta olduğu büyük bir koru bulunmaktadır.

Kuzguncuk lüks yalılarının yanı sıra köy yaşamı dokusunu da kaybetmemiş semtlerimizdendir. Sıra evler,tek evler,köşkler ve son dönem apartmanları oluşmaktadır. Çoğunluğu ahşap ev olan bu yerleşim merkezinde böceklerin görülmesi çok doğaldır.

Hamam böceği,fare,kanatlı karınca,tahtakurusu,pire,sivri sinek,kara sinek gibi  bir çok böcek türüne karşı Kuzguncuktaki evleri ilaçlamaktayız.

Yalıların tarihi dokusuna zarar vermeden ve evlerde oturan halkımızın günlük yaşantısını engellemeden kokusuz ve jel  ilaçlamailaçlamayla kısa sürede böceklerden kurtarıyoruz.Müşterilerimizin tavsiyesi üzerine Kuzguncukta bir çok ev ve iş yerine böcek ilaçlama hizmet vermeye devam etmekteyiz..

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.