Maltepe Fare ilaçlama

Rate this post
Rate this post
Maltepe Fare ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Maltepe Fare ilaçlama

Maltepe, Marmara Denizine kıyısı olan İstanbul’un en güzide ilçelerinden biridir.Maltepe İstanbul’un 10.büyük ilçesidir.Oluşumu Bizans İmparatorluğuna dayanan Maltepe’nin, o devirlerde adının “Bryas” veya Latince adıyla “Urias” olduğu söylenir. Bryas adının tarihçiler tarafından Küçükyalı‘da eski Akduman pınar’ı yakınlarında bulunan Bryas Sarayı harabelerinden aldığı söylentileri vardır.

Bağdat yolu üzerinde olan Maltepe Osmanlı Ordusu’nun Üsküdar‘dan sonra ikinci durak yeridir.

Maltepe Osmanlı Döneminde askeri konaklama yeri olarak önemli bir mevkiydi. Maltepe‘nin İmar Planı ise 1945′te yapılmıştır. İmar Planından sonra Maltepe‘nin yerleşim bölgesi demiryolu hattı olmuş 1960’tan sonra da yerleşim daha yukarılara dağılmış olup E-5 üstünde de hızlı bir gelişme görülmüştür. Maltepe bölgesi’nde ulaşım demiryolu ve karayolu ile yapılmaktadır

Kartal, Ataşehir, Sancaktepe ve Kadıköy ilçeleri ile komşudur. Günümüzde düzlük alanlardaki bağ ve bahçeler ,tepelerin yamaçlarını saran yeşil ormanlar azalmış, tarla ve otlakların yerine yerleşme alanları, iş yerleri, atölyeler ve fabrikalar kurulmuştur.

Bu sanayileşme hareketiyle birlikte tüm kapalı ve açık alanlarda haşere ve kemirgen faaliyetleri görülmeye başlanmıştı.

İnsanın varolduğu her yerde yaşayabilen fareler çevre halkına sıkıntı vermeye başladığında uzman ekibimizle kesin çözümler getirdik. Maltepe’deki bir çok ev ve işyerinde garantili bir şekilde müdahelemizi yapıp fare sorununu çözüyoruz.Fare yakalama konusunda en kesin çözüm olan üniteler ile farelerden tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz.Koku ve kalıntı bırakmayan bu yöntem sayesinde bir çok anaokulu,fabrika ve evlerde sağlığa hiç bir zarar vermeden farelerden kurtulmanız için hizmet veriyoruz.

En çok görülen böcekler

Maltepe’de en çok rastlanan fındık faresi,çatı faresi,lağam faresi çeşitlerini  yerleştirdiğimiz üniteler sayesinde  kesin ve garantili bir şekilde yok ediyoruz.Uzun yıllardır Maltepede bu işi başarıyla yapıp Maltepe halkının memnuniyetini  kazanıyoruz.

Maltepe dışında fare yakalama hizmeti verdiğimiz ilçelerden bazıları;Kadıköy,Gaziosmanpaşa,Pendik,İkitelli,Sarıyer,Etiler,Üsküdar,Doğancılar,Ataşehir,Kartal,Levent,Beşiktaş,Esenler,Eyüp,Balat,Sultanbeyli,Kağıthane’dir.

Ünite yerleştirdikten 21 gün sonra hala kemirgen aktivitesi görüldüğünde ücretsiz bakım ve kontrol yapıyoruz.Bu sayede uzun süreli koruma sağlıyoruz.

Daha detaylı bilgi ve randevu için bizi sayfamızdaki numaralardan arayabilir ya da online müşteri servisimizden başvurabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

2 Yorumlar

  1. Maltepede yaşıyoruz, apartmanımızda fare gördük, google a maltepe fare ilaçlama yazınca sizin firmanız çıktı. Bıraktığımız telefondan bize yarın sabah dönüş yapmanızı rica ederiz. Samet.

  2. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.İstanbul da ki En iyi fare ilaçlama firması biziz.Tse belge ve Sağlık bakanlığı ruhsatlıyız.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.