Maltepe Böcek ilaçlama

pire-tahtakurusu-hamamböceği-karafatma
Maltepe’de-1-Numarayız

Böcek ilaçlama sektöründe yıllardır en yüksek kaliteli hizmetleri ile Maltepe böcek ilaçlama firmamız her konuda en güvenli şekilde hizmet vermektedir.

Maltepe böcek ilaçlama firması olarak böcek ilaçlama alanlarında en güvenli ilaçlama hizmetleri vermektedir. Firmamızda her türlü yapıların böcek ilaçlama işlemleri yapılmaktadır. Bütün böcek ve haşere sorunlarınız da kaliteli ve güvenli hizmet veren firmamız ile hiç vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Zararlı böcekler insanoğlunun, var oluşundan bu yana en büyük sorunlarından biridir.  Çoğu zararlı böcek yaradılış gereği daha çok besin ve daha iyi barınma ihtiyacı için biz insanoğlu ile aynı ortamlarda yaşamayı tercih ederler.

Tabi bu onların tercihi! Biz insanoğlu için ise bu durum zamanla tehdide dönüşmekte ve gerekli önlemler en başından alınmaz ise zamanla bu birlikte yaşama olayı ne yazık ki böceklerin istilası ile sonuçlanmaktadır.

Yaşamımızı olumsuz etkileyene belli başlı haşereler vardır. Bunlar; eşyalarımıza zarar veren güveler, besin maddelerimizi ele geçirmek isteyen hamam böcekleri ve direkt olarak bizi besin olarak gören sivrisinek ve bunun gibi haşerelerdir. Haşereler yaşam döngüleri içinde kendilerine verilen görevi yaparken insanoğlu tabi ki sessiz kalmayacak kendini korumak için bir takım yöntemlere başvuracaktır.

Maltepe Böcek İlaçlama Hizmetleri

Kaliteli ve uzman kadromuz ile firmamız Maltepe böcek ilaçlama hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olmaktayız. Genellikle böcekler sıcak yerleri ve nemli ortamlarda çok fazla bulunmaktadırlar. Çünkü bu ortamlarda çok fazla yemek artıklarının olmasından dolayı böcekler fazla yuvalanıp, ürerler. Farklı sebeplerden dolayı meydana çıkan böcekler ise insanların sağlıklarında büyük tehlike arz etmektedir. Yaşadığınız mekan ve yerlerin belirli süreler içinde ilaçlama yapılması gerekmektedir. Bu nedenle firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Uzun yıllardır hizmet veren güvenilir Maltepe böcek ilaçlama firmamız için insan sağlığı çok daha önemli bir yere sahiptir. Buna nazaran sağlık bakımından zararlı olmayan kaliteli böcek ilaçları ve son teknolojiye uygun araç ve gereçler kullanılmaktadır. Siz müşterilerimizin istek ve arzularına göre istediğiniz yer ve mekana göre işlemler yapılmaktadır. Firmamız da siz müşterilerimizin üzerine adreslerine gelip böceklerin keşif yapılıp hangi işlemler uygulanacak sizlere bu hizmeti de sunmaktayız. Keşif sonrası sizlere yapılacak işlemleri anlatarak sizleri bilgilendirmekteyiz.

Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızda böcek ilaçlama hizmetleri konusunda en güvenilir olduğunu başarılı işleriyle kanıtlamıştır. Evinizde ya da iş yerinizde ortaya çıkan ve gün geçtikçe çoğalan böceklerden kurtulmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizlerin talep etmesi üzerine profesyonel ekibimiz adresinize gelerek en uygun ilaçlama yöntemleri ile yaşam alanlarınızı tertemiz yapmaktadır. 

Maltepe Böcek İlaçlama Fiyatları

7 gün 24 saat boyunca çağrı bırakmanızın mümkün olduğu firmamızda kesintisiz olarak müşteri hizmetleri verilmektedir. Maltepe böcek ilaçlama fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar firmamızda böcek çeşitlerine, ilaçlama yöntemlerine gibi durumlara göre daha farklı olmaktadır. 

Çözüm Basit: istanbul ilaçlama

İstanbul ilaçlama olarak 1990 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana İstanbul’un çeşitli semtlerinde olduğu gibi Tarih kokan ilçesi Maltepe’de de faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu yüzden Maltepe böcek ilaçlama hizmetleri için yegane tercihiniz biz olmalıyız. Haşere ilaçlama konusunda yılların verdiği tecrübe ve son teknoloji ekipmanlarımızla her zaman sektörün nabzını tutuyoruz. 17 yıllık iş hayatımızda %100 ve etkili çözüm ile zararlı böceklerle olan ilişkinize son veriyoruz. Maltepe böcek ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için web sitemizi ziyaret ederek iletişim bölümündeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Hatta teklif talep formunu doldurarak ta hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sitemiz hakkımızda bölümündeki kalite standartlarımız ve referanslarımıza göz atarak geçen sürede ne kadar büyük bir firma haline geldiğimizi ve müşteri memnuniyetinin en büyük düsturumuz olduğunu görmüş olacaksınız. istanbul ilaçlama ekibi olarak internet dünyasına adım atmamızdan itibaren bir çok ziyaretçimize ulaştık ve zaman içinde ticaretinde ötesinde harika dostluklar kurduk. Standart hizmetinde ötesinde acil ilaçlama ihtiyaçlarınız için ayrı olarak belirlediğimiz cep numaramızdan da bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Artık böcekler kabusunuz olmaktan çıkacak. Maltepe böcek ilaçlama ekibimiz size en kısa sürede en etkili ve kaliteli hizmeti sunmak üzere telefonun ucunda bekliyor olacak.

Sorun böcek ise mutlaka bize sorun!

maltepe-böcek-ilaçlamaMaltepe Böcek ilaçlama

Maltepe’nin tarihi Bizans İmparatorluğu’na kadar dayanmaktadır. Bu ilçe 1509 yılındaki depremde yıkıldığı ve Dragos eteklerinde bulunan ve bu yüzyılda “Obnias” ya da “Abrias” adı ile anılan bu kasabanın harabeleri 1540 yılında ünlü Fransız nebatatçısı ve gezgini “Pierre Gylli” tarafından tespit edilmiştir.Pelekanon adı üzerinde duran tarihçiler ise 3. Andronikos ile Orhan Gazi arasındaki savaşın (1329-1330) Maltepe ve bölgesinde olduğunu söylemektedirler.Bu görüşün kaynağı ise ünlü tarihçi Hammer’dir. Buna rağmen Pelekanon savaşı’nı araştıran tarihçi 6.Mırmıroğlu çeşitli kanıtlara dayanarak Pelekanon Savaşının Darıca ile Eskihisar arasındaki Manastır Mevkii’nde olduğunu ileri sürmüştür.

Yapılan bütün bu araştırmalardan da anlaşılacağı gibi Maltepe yüzyıllardır önemli bir yerleşim bölgesidir. Bu günkü Maltepe adı ise “Höyük Tümülüs “(Yığmatepe) içinde hazine ve define veya küp dolu altınların yığıldığı tepe anlamına gelmektedir. Kocaeli Yarımadası’nın Türkler tarafından fethinden sonra Türkler Dragos’la ilgili birkaç efsaneye dayanarak bu ismi vermiştir. Tarihçi Hammer bu kıyı şeridindeki bütün tepelere “Maltepe denildiğini söylemektedir. Osmanlı İmparatorluğu kurulmadan önce Türk akıncıları Bizans egemenliği altında bulunan Kocaeli Yarımadası’na akınlar düzenlemişlerdir.Bu akıncıların Üsküdar’a kadar geldikleri bilinmektedir.

Selçuklu Devleti Kurulur

1075 yılında İznik ve çevresini fethederek Anadolu Selçuklu Devleti’ni kurarlar. Süleyman Şah istanbul Boğazı’na kadar dayanmıştır.Anadolu Selçuklu Devleti’nin yıkılmasından sonra Maltepe ve Çevresi yine Bizanslıların egemenliği altına girmiştir.Osmanlı İmparatorluğu kurulduktan sonra 2. Osmanlı Padişahı Orhan Gazi’nin döneminde komutanları ” Akça Koca, Konur Alp, Gazi Abdurrahman” tarafından Türk egemenliğine alınmıştır.İstanbul’un Türkler tarafından fethinden sonra Maltepe’nin tarihi konumu daha da artmıştır.Bağdat yolu üzerinde olan Maltepe Osmanlı Ordusu’nun Üsküdar’dan sonra ikinci durak yeri olmakta ve ordugah Maltepe’ de kurulmakta idi. Fatih Sultan Mehmet’in 300.000 bin kişilik ordusunun başında 27 Nisan günü Üsküdar’a geçtiği ve burada hastalanıp birkaç gün istirahattan sonra tekrar yola çıktığı, Üsküdar’ la Gebze arasındaki Tekfur Çayırı ve Sultan Çayırı diye anılan Hünkar Çayırı Mevkii’nde tekrar hastalanıp 3 Mayıs 1481 de öldüğü İsmail Hami Danışment tarafından yazılmıştır.

Danışment’e göre bazı Osmanlı kayıtlarında Üsküdar ve Gebze arasında bulunan Hünkar Çayırı Maltepe’dedir.Evliya Çelebi’nin Seyahatname adlı eserinin 1. Cildinde de Fatih Sultan Mehmet’in Maltepe yakınlarında öldüğü ifade edilmektedir. Osmanlı döneminde Maltepe askeri konaklama yeri olarak önemli bir mevki idi. 18.yy Kazasker Feyzullah Efendi’nin çabalarıyla Maltepe daha da gelişerek yeni bir çehreye bürünmüştür. (1699-1761) Şeyhülislam Ebu’l Hayr Efendi’nin oğlu olan 1749’da Rumeli Kazaskerliğine getirilen Feyzullah Efendi de (1755 ve 1757) iki defa “Şeyhülislamlığa” atanmış ve 1758 yılında 3. Mustafa tarafından azledilerek Sütlüce’deki evinde oturmasına izin verilmiş, ölüncede Sütlüce Deresi’nde yaptırmış olduğu zaviyeye gömülmüştür.

Eski Maltepe’nin Feyzullah Efendinin Çiftliği olduğu söylenir.Kayış Dağı memba Suyunu Maltepe’ye toprak künklerle Feyzullah Efendin getirmiş bununla da yetinmeyip bu günkü Feyzullah Camii’nin yanındaki asmalı kahvenin önünde bulunan çeşmeyi de kendisi yaptırmıştır. Maltepe’de ilk cemiyet 1910 yılında Uhuvvet-i Osmaniye adı altında Miralay Süreyya İlmen tarafından kurulmuştur. Maltepe ye ilk kez 14 Nisan 1912 yılında Sayeste Kadı Efendi adı verilen bir ilkokul yapılmıştır.Kurtuluş Savaşı’ndan sonra Selanik, Drama, Kavala ve Serez Yöresi’nden Türkiye’ye mübadele ile gelen Türklerin 1500’ü Maltepe’ye yerleşmiştir. Narlıdere Çiftliği adıyla bilinen bugünkü Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Merkezi Maltepe’nin gelişmesine büyük emeği geçen Süreyyapaşa tarafında yapılmıştır. (1874-1955) Cumhuriyeti izleyen yıllarda Maltepe büyük bir yangın geçirmiş bütün ahşap evlerle birlikte Feyzullah Efendi Camii’de yanmıştır. 1928 yılında Maltepe Belediyesi kurulmuştur.

Çokca Karşılaşılan Böcekler

Maltepe genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan,pire,fare tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği ( tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği), güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,arı vb. şeklinde sıralanabilir.

Maltepede böcek ilaçlama firması olarak yıllardır  hizmet vermekteyiz. Saygılarımızla..

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

2 Yorumlar

  1. ilaçlama işinde tecrübeliyim iş arıyorum maltepe altayçeşmede ikamet ediyorum bayilik alabilirim.

  2. Maltepede otutruyoruz, maltepede böcek ilaçlama servisi arıyoruz. Mutfagımızda uzun zamandır sarı böceklereden var. ne yaptıysak kurtulamadık.. tarım ilacı da kullandık, jel ilaç ta kullandık. hatta jel ilaçtan toptan aldım, defalarca kullandım ama sanırım anlayamadıgım bir noktayı es geçiyorum.. çok uğraştım ne olduğunu bulamadım.. bir arkadaşım sizden bahsetti, sarı kalorifer böceklerini tek seferde ilaçlayıp bitirmişsiniz. sanırım siz de maltepedesiniz. bu böceklerden kurtulmak istiyoruz, yardımınızı rica ediyorum.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.