Maltepe ilaçlama

Maltepe İlaçlama hizmetimiz haşerelere karşı kesin çözüm sağlayan böcek ilaçları ve profesyonel uygulama yöntemleri ile hizmet vererek, yaşanabilir alanlar oluşturmaktadır.
Böcek ilaçlaması önem gerektiren bir iştir. Böcek ilaçlaması yapan insanın bu işin eğitimini almış kişi olması gerekir. Profesyonel olarak yapılmayan ilaçlama işi çevrenizin ve sizin sağlığınızı tehlikeye sokar. Her tür böcek için farklı ilaç kullanılır.

Yaşam ve üretim sahalarımızın hemen her noktasında karşılaştığımız bu canlılar ile böcek ilaçlama ve mücadeleye başlarken bilinmesi gereken ilk konu böceklerin davranış ve biyolojileridir. Arzu edilen başarı ancak bu canlılara ait özelliklerin mücadelenin yapılacağı sahanın tüm koşulları ile birlikte yorumlanması ile oluşturulacak haşere ilaçlama ve mücadele programının uzman personellerce yürütülmesi ile yakalanabilmektedir. Maltepe böcek ilaçlama alanında sahip olduğu tecrübe ile garantili şekilde hizmet vermektedir.

Ev, bahçe, bina, bodrum gibi alanlarda yapılabilen böcek ilaçlama işlemlerinde, %100 garanti sunan Maltepe ilaçlama, haşereleri en kısa sürede yok eden lider ilaçlama firması statüsündedir. Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan ve parazitlerden, gider böceklerine; kemirgenlerden uçan haşerelere kadar tüm türlere yüzde yüz etkili uygulamalar sunan şirketimiz, ilaçlama firmaları arasındaki lider konumunu korumakta ve çalışmalarını arttırmaya devam etmektedir.

Maltepe ilaçlama şirketi olarak Sağlık Bakanlığı ruhsatlı insektisitler kullanmaktayız

Küçükyalı, İdeal tepe, Aydınevler, Altıntepe, Büyükbakkalköy, Fındıklı ve Girne semtlerinin yanı sıra, Maltepe’nin tüm mahallerinde hizmet sabit ve ekonomik fiyatlar ile hizmet sunan Maltepe ilaçlama şirketinden her daim servis talep edebilirsiniz.

Maltepe ilaçlama servisi olarak 7/24 hizmet verebilmekteyiz.

Maltepe ilaçlama servisimizi 7/24 arayabilir, istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz. Uygulamalarımız garanti kapsamı altındadır. Garanti şartlarımızı ve koşullarımızı öğrenmek için çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Maltepe ilaçlama firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

Böcek ilaçlama hizmeti alırken gözözüne almanız gereken hususlar vardır. Sağlığınız için en ucuz ilaçlama firmasını seçmiyor olmanız gerekmekte.  Önce insan sağlığı ve tabi ki ikinci önemli nokta, yapılan işin sonuca ulaşması. Kokulu ilaçlardan uzak durmak lazım, tarım ilaçlarından kendimizi korumamız gerekiyor. Merdiven altı, ruhsatı olmayan, Sağlık Bakanlığı izni olmayan, sağlıksız ve ucuz kimyasallarla bişeyler yapmaya çalışan firmalardan uzak durmalı. Maltepe ilaçlama olarak, TSE belgesi, hudutlar belgesi, 3. şahıslar sigortası, biyosidal ürün uygulayıcı belgesi dahil birçok belgeye sahibiz.

Maltepe ilaçlama telefon iletişim 0216 482 32 22 bölge müdürü ve acil ilaçlama telefonu 0542 342 74 30

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

2 Yorumlar

  1. Maltepede böcek ilaçlama servisi olduğunu bilmiyordum, apartmanlara bırakılan broşürlere de güvenemiyorduk. Sizin gibi güvenilir bir firma bulduğuma sevindim. Bundan sonra iş yeri ilaçlamalarımı size yaptırmayı düşünüyorum.

  2. 12 yıldır ilaçlama yaptırıyorum bu firmaya, cok memnunum. Maltepede böcek ilaçlama şirketi arayanlar İstanbul kimya ilaçlama yı arasın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.