Maltepe Pire ilaçlama

Rate this post
Maltepe Pire ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Maltepe Pire ilaçlama

Maltepe’nin tarihi Bizans imparatorluğu’na dayanmaktadır. O devirlerde adının “Bryas” veya Latince adıyla “Urias” olduğu söylenir. Maltepe yüzyıllardır önemli bir yerleşim bölgesidir.  Bu günkü Maltepe adı “Höyük Tümülüs “(Yığmatepe) içinde hazine ve define veya küp dolu altınların yığıldığı tepe anlamına gelmektedir. İstanbul’un Türkler tarafından fethinden sonra Maltepe’nin tarihi konumu daha da artmıştır.

Maltepe bölgesi’nde ulaşım demiryolu ve karayolu ile yapılmaktadır. İkinci önemli karayolu ise Bağdat Caddesi dir.Bostancı ile Pendik arasındaki güzergahı oluşturmaktadır.

Eski ve yeni yapılaşmalarıyla bir çok kültürü içinde barındıran Maltepe ilçesine ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Maltepe’de en çok görülen haşerelerin başında pire gelmektedir.Sıcak havalarda ortaya çıkan pireler hayvanlardan ya da bitkilerden gelebildiği gibi ağaç ürünlerinden de insana gelebilmektedir.Çok hız ürediği için pireyi ilaçlamak zordur.Evde yapılan bir takım yöntemlerle pireden kurtulmak mümkün değildir.

Şirketimiz 7/24 garantili pire ilaçlama hizmeti vererek tüm İstanbulda olduğu gibi Maltepe Halkının da pireden kurtulmasını sağlamaktadır.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma