Maslak Böcek İlaçlama

Rate this post

 

 

Maslak Şişliye bağlı semtlerimizdendir. Çok yüksek binalarıyla meşhur semtimiz Maslakta 38 katlı olmasıyla semtin en yüksek binası olan Sun Plaza bulunmaktadır. Maslak Şehir merkezine yakınlığından dolayı bir çok iş toplantılarının yapıldığı, önemli görüşmelerin yapıldığı bir semttir. Maslak, İstanbulun kalbi niteliğindedir diyebiliriz.

Şu an inşaat halinde olan 53 katlı binasıyla rekor kırmaya hazırlanan Maslak, gelişimde sınır tanımıyor. Bu binanın tamamlanmasıyla Avrupa’nın en yüksek binasını içinde barındırmış olacaktır.

Maslak’ta da yoğun kalabalığından olsa gerek bir çok haşere görülmektedir. Gelişen bu semtte kalabalığın artması böcek türlerini de yaygınlaştırmıştır. Maslak’ta Alışveriş merkezlerinden, konutlara bir çok mahallesini ilaçlamaktayız.7 gün 24 saat aralıksız garantili  sunduğumuz hizmetlerden dolayı Maslak sakinlerinin tercih sebebi olmaktayız. Fareler için ilaçlama dışında kullandığımız kesin çözümlü yöntemler ve böcek ilaçlamalarında konutları boşaltmaya gerek kalmadan yaptığımız kokusuz ilaçlamalar sayesinde Maslak’ın günlük akışını, ve halkın yaşam alanlarını kısıtlamadan ilaçlama yapmaktayız.

 

Maslak, Şişliye bağlı semtlerimizdendir. İstanbul’un Avrupa yakasında bulunur. Çok yüksek binalarıyla meşhur semtimiz Maslakta 38 katlı olmasıyla semtin en yüksek binası olan Sun Plaza bulunmaktadır. Maslak, Şehir merkezine yakınlığından dolayı bir çok iş toplantılarının yapıldığı,önemli görüşmeleri n yapıldığı bir semttir. İstanbul’un Kalbi niteliğindedir diyebiliriz.

Şu an inşaat halinde olan 53 katlı binasıyla rekor kırmaya hazırlanan Maslak, gelişimde sınır tanımıyor.Bu binanın tamamlanmasıyla Avrupanın en yüksek binasını içinde barındırmış olacaktır.

 

Maslak Yoğun Kalabalık

Maslak’ta da yoğun kalabalığından olsa gerek bir çok haşere görülmektedir.Gelişen bu semtte kalabalığın artması böcek türlerini de yaygınlaştırmıştır.Maslak‘ın Alışveriş merkezlerinden,konutlara bir çok mahallesini ilaçlamaktayız.7 gün 24 saat aralıksız garantili  sunduğumuz hizmetlerden dolayı Maslak sakinlerinin tercih sebebi olmaktayız.

 

Maslak Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma