Pendik Böcek ilaçlama

pendik böcek ilaclama
www.istanbulilaclama.com

Pendik böcek ilaçlama

Pendik böcek ilaçlama; pendik’teki en eski yerleşim olarak Makedonlar olarak bilinir. Osmanlı hâkimiyetinde küçük bir balıkçı kasabası durumunda bulunan Pendik, geçirdiği büyük bir yangınla tamamen kül olmuştur. 1200 hane ve dükkânı kül eden 50 saatlik yangından sonra Paris’ten mühendis ve mimarlar getirterek yeni yerleşimin planlarını çizdirilmiştir. 04.07.1987 tarihinde ilçe olmuştur.

Pendik İstanbul ilinin doğu yarısında yer almaktadır. İstanbul’un tek ve en yüksek dağı olan Aydos ile sınır olan Pendik, Ballıca Ağılbayırı, Karabayır tepelerine de sahiptir.

Gerek dağlık alanlarında gerekse mahalle aralarındaki konutlarda böcek sorunu yaşayan Pendik halkı böcekle mücadele için profosyonel yardım almaktadırlar.Pendikte en çok görülen böcekler,tahtakurdu,karınca,kanatlı karınca,hamam böceği,karafatma,pire olarak sıralayabiliriz.Böcek ilaçlama konusunda verdiğimiz hizmetten memnun kalan Pendik sakinleri,ev ve işyerlerinde kokusuz,jel veya kokulu ilaçlama yöntemlerimizle böceklerden tamamen kurtulmanın rahatlığını yaşıyorlar.

Pendik böcek ilaçlama servisi olarak biz, ilçemizde fare, hamam böceği, toz akarı , pire ve diğer böceklerle ilgili sağlık bakanlığı ruhsatlı uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Pendik böcek ilaçlama firması olarak, sizleri evlerinizden ve iş yerlerinizden çıkartmadan garantili olarak böceklerden kurtarmaktayız.

Pendik bölgesinde en çok görülen haşereleri aşağıda sıraladık ;

  • Fare,
  • Hamam böceği,
  • Kanatlı karınca,
  • Toz akarı.

Pendik böcek ilaçlama şirketi olarak bizler, 1994 yılından beri Anadolu yakasında böcek ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

Peki neden biz ?

  • Çünkü biz Sağlık Bakanlığı ruhsatlıyızi,
  • Çünkü kullandığımız kimyasallar Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ve kokusuz,
  • Çünkü bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti,
  • Çünkü biz müşterilerimizi mağdur ve pişman edecek uygulamalar içerisine girmeyiz,
  • Çünkü biz uygulamalarımızda garanti vermekteyiz.

Pire ilaçlamada tarım ilaçları kullanmak yerine, pireyi tek seferde bitirici Bayer marka kimyasallar kullanılmalı. Bunun yanında larvasit kullanılması larva ve yumurtaların da etkilenmesi gerektiğinden şarttır.

Fare mücadelesine kemirgen istasyonları 1 numaralı etkin yöntemdir. Fakat kemirgenin bağışıklık sistemi dikkate alınmalı , yeni nesil rodentisit kullanımına özen gösterilmelidir. Bununla ilgili de randıman veren rodentisit marka satısı 1-2 dir. İstasyon sayısının çok fazla olmasından ziyada kullanılacak maddelerin azami kalitede olması sağlanmalıdır.

Pendik böcek ilaçlama çağrı merkezimiz şu anda sizin aramanızı bekliyor Tel : 444 34 71

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.