Sarıyer Bina ilaçlama

Sarıyer Bina ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Sarıyer Bina ilaçlama

Sarıyer,İstanbul Avrupa yakasında bulunan sahil şeritli ilçelerimizdendir.Güneyde Beşiktaş, güneybatıda Şişli ve batıda Eyüp  ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrelenmiştir. Sarıyer toplam 24 mahalle ve 8 köyden oluşmaktadır.

Bugünkü ilçe toprakları 1930′a kadar Beyoğlu Kazasıyla Çatalca Vilayeti sınırları dahilindeydi. 1930′da yapılan düzenlemeyle bugünkü Sarıyer ilçesi kuruldu.

Sarıyer, doğal ve tarihsel değerler açısından zengin bir ilçedir.Orman varlığının yanı sıra su kaynakları da eskiden beri İstanbul için önem taşımıştır.

Bu akarsular küçük olduğu halde yıllarca bu ilçenin su kaynağını sağlamışlardır.Plajlarıyla da ünlü olan ilçede  deniz kirliliği sebebiyle bir çok plaj kapatılmıştır.

Uygulamalarımız Garantilidir

Pire ilaçlaması , fare ilaçlaması , hamam böceği ilaçlama uygulamaları ve diğerleri.. Doğru insektisitler ve eğitimli / sertifikalı personelimizle yaptığımız uygulamalara garanti verebiliyoruz. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayın TEL 444 34 71

Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı Kimyasallar

Kullandığımız ilaçlar ve kimyasalların tümü sağlık bakanlığı ruhsatlıdır. Dikkat : Piyasada maliyeti düşürmek amacıyla insan sağlığını hiçe sayarak ve göz önüne almayarak kaçak yollarla yurda sokulan veya merdiven altı üretimi olan zehirler (!) kullanılmaktadır. Bu noktada aşırı ucuz ilaçlama servislerinden sağlığınızı düşünerek uzak durmalısınız.

Kokusuz İnsektisitler

Tarım ilacı kullanmıyoruz. Sağlık bakanlığı onaylı kokusuz kimyasallar kullanıyoruz. Çoğunlukla uygulamalarımızdan sonra ilaçlanan mekanı terk etmenize gerek yoktur. Misal kalorifer böceği ilaçlamalarından sonra evi tahliye etmeniz, kapatıp gitmeniz gerekmez. Evde / iş yerinde ilaçlamadan sonra dışarı çıkmadan faaliyetinize devam edebilirsiniz.

Sarıyer’de sıklıkla karşılaşılan haşerelere ve fare türlerine örnek vermek gerekirse ;

 1. hamam böceği,
 2. karafatma,
 3. kanatlı karınca,
 4. kara sinek,
 5. kertenkele,
 6. pire,
 7. kırkayak,
 8. çiyan,
 9. akrep,
 10. ev faresi,
 11. çatı faresi.

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.