Sarıyer Böcek ilaçlama

böcek ilaçlaması servisi karafatma pire tahtakurusu hemen ilaçlama

Sarıyer ve çevresinde mi oturuyorsunuz? Evinizi istenmeyen böcekler, haşereler ve sinekler mi kapladı? O zaman sizlere bir tık uzaklığındaki istanbul ilaçlama ‘a uğrayın ve hemen bu sorunu kökünden kazıyın. İstanbul’un her noktasına ulaşıyor sizlere yardımcı oluyoruz. Sarıyer ilçesinde aktif olarak çalışan firmamızı tercih ederek istenmeyen böceklerden ve haşerelerden kurtulun!

Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan ve istenmeyen böcekler evlerinizin her yerini basar her ne kadar basit yöntemlerle olayın üstesinden gelmeye çalışsanızda durum bazen daha da çıkılmaz bir hale gelebilmektedir. Sarıyer böcek ilaçlama olarak %100 müşteri memnuniyeti ve en kısa sürede eşyalarınıza zarar vermeden haşereleri yok ediyor, sizlere evinizde huzurlu bir ortam sunuyoruz.

ilaçlamada Zirve!

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlama teknikleri ile Türkiye’de en kaliteli ve güvenilir marka olan BAYER markası ilaçları kullanıyor ve profesyonel ekiplerle ilaçlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yılların birikimi ile arta gelen tecrübemizin verdiği güven ile evlerinizi haşerelerden kurtarıyor sizlere mutlu birer yuva teslim ediyoruz.

Böcekler Artık Kabusunuz Olmayacak!

Böcekler özellikle girdikleri her yerdeki mikropları üzerlerine toplarlar ve evlerinize taşırlar. Kanalizasyon ve çöplerde gezen böcekler bir anda mutfağınızda belirebilir. Bu durum sağlığınız ve ruh sağlığınız açısından oldukça zararlıdır. Bu tür risklere maruz kalmak istemiyorsanız sizlere en yakın şubemize başvurun ve bu beladan kurtulun.

İstanbul’un hemen hemen her semtinde hizmet veren şirketimiz Sarıyer Böcek İlaçlama olarak Sarıyer’de bulunan müşterilerimiz için aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Her türlü istenmeyen böcek ve haşereler için son teknoloji özel sistemler ve deneyimli çalışanlarımız ile sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Kokulu, kokusuz, jel ilaçlama, fare istasyonu gibi farklı türde çalışmalara sahiptir. Özellikle sık karşılaşılan pire, fare, hamam böceği, akrep, kene, örümcek, sivrisinek, kalorifer böceği, çıyan, bit, güve, çekirge, kırkayak, yılan vb. birçok istenmeyen haşereye karşı özel yöntemler ile evinizi istanbul ilaçlama farkıyla kurtarıyoruz.

Böcek ilaçlama alanında bütün resmi belgelere sahip şirketimiz bu alanda yıllardır güvenle ve samimiyetle hizmet vermekte ve vermeye devam ediyor. Sizlerde Sarıyer’de oturuyor ve evlerinizde sorun yaşıyorsanız hiç beklemeden bize ulaşın. Sarıyer böcek ilaçlama ile haşerelere son.

Sarıyer ilaçlama

Sarıyer İstanbul’un bir ilçesidir. Güneyde Beşiktaş, batıda Şişli ve Eyüp ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrelidir. Sarıyer‘in adını, yoğun yapılaşmadan önce, ilçe merkezine yakın Maden semtinde görülen sarı renkteki topraktan, Sarı Saltık’ın sarıyerde medfun olması nedeniyle Sarı er isminin zamanla Sarıyer’e dönüşmesi ya da bölgede doğal yayılım gösteren katır tırnağı bitkisinin çiçeklendiği zaman tüm bölgenin belirgin bir şekilde sarı olmasından aldığı düşünülmektedir. Sarıyer İlçesi toplam 24 mahalle, 8 köy ve 1 belde belediyesinden (Bahçeköy) oluşmaktadır. bahçeköye 1924 mübadelesinde selanik sancağına bağlı vodina-karacaova- köylerinden Gustulüp ve fuştandan gelen müslüman türkler ordaki mallarına karşılık 8 dönüm tarla 1 ev verilerek yerleştirilmiştir daha sonraları türkiyenin değişik illerinden göç almıştır. 2008 yılında anayasa mahkemesinin aldığı karar gereği bahçeköy belediyesi fesh olarak sarıyer ilçesinin mahallesi oldu.

Sarıyer böcek ilaçlama faaliyetleri: Askeri Bölge, Atlantis Konutları, Bahçeköy, Baltalimanı, Büyükdere, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Dağevleri, Darüşşafaka, Demirciköy, Derbent, Emirgan, Fatih Sultan Mehmet, Ferahevler, Garipçe, Gazeteciler Sitesi, Hisarüstü, İstinye, İstinye Boğaziçi Evleri, Kilyos, Kireçburnu, Kocataş, Kocatepe, Koru Evleri, Maden, Merkez, P.T.T. Evleri, Pınar Mah., Poligon, Reşitpaşa, Rumeli Feneri, Rumeli Hisarı, Rumeli Kavağı, Simpaş Konutları, Tarabya, Uskumruköy, Yeniköy, Yenimahalle, Yonca Evleri, Zekeriyaköy, Zekeriyaköy Konutları, Zümrütevler semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Sarıyer genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.