Sarıyer Bina ilaçlama

Rate this post
Sarıyer Bina ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Sarıyer Bina ilaçlama

Sarıyer,İstanbul Avrupa yakasında bulunan sahil şeritli ilçelerimizdendir.Güneyde Beşiktaş, güneybatıda Şişli ve batıda Eyüp  ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. Sarıyer İlçesi toplam 26 mahalle ve 8 köyden oluşmaktadır.

Bugünkü ilçe toprakları 1930′a kadar Beyoğlu Kazasıyla Çatalca Vilayeti sınırları dahilindeydi. 1930′da yapılan düzenlemeyle bugünkü Sarıyer ilçesi kuruldu.

Sarıyer, doğal ve tarihsel değerler açısından zengin bir ilçedir.Orman varlığının yanı sıra su kaynakları da eskiden beri İstanbul için önem taşımıştır. En ünlü su kaynaklarından bir kaçı; Çırçır, Hünkar, Kocataş ve Sultan sularıdır.

Bu akarsular küçük olduğu halde yıllarca Sarıyer’in su kaynağını sağlamışlardır.Plajlarıyla da ünlü olan ilçede  deniz kirliliği sebebiyle bir çok plaj kapatılmıştır.

Mimari yapı bakımından zengin Sarıyerde bir çok konsolosluk binaları, kasırlar, köşkler, yalılar, iskeleler, kiliseler bulunmaktadır.

Bu denli büyük binaları,ve görülmeye değer bir çok güzel mekanlarıyla Sarıyer oldukça kalabalık bir ilçedir.İnsanın olduğu her yerde yaşayabilen böcekler Sarıyerde de göze çarpmaktadır.Sarıyer sakinlerini rahatsız eden tüm böceklere karşı bina  ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Sarıyerde en çok karşılaşılan böceklere örnek olarak;hamam böceği,karafatma,kanatlı karınca,kara sinek,kertenkele,yılan,pire,kırkayak,çiyan,akrep,ev faresi,çatı faresi,gümüş böceği,tırtıl  sayabiliriz.

Tüm haşere ve kemirgenler için Sarıyer halkına 7/24 garantili hizmet veriyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma