SEDEF ADASI BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Rate this post

Merhaba, Sedef adasında böcek ilaçlama şirketi mi arıyorsunuz? Sedef adasına çok yakın Maltepe’de bulunan şirketimizin servisleri diğer istanbul adalarına olduğu gibi Sedef adasına da hizmet vermekte. Biz Sedef adası böcek ilaçlama şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

Sedef adasına gitmek aslında çok da zor değil, Bostancı’dan da tekne kalkıyor, Kartal’dan da .. Üstelik çok da bir zaman almıyor Sedef adasına varmak, Kartal’dan tekneye bindiğinizde 10 dk da Sedef adasına varabiliyorsunuz.

Sedef adasına turistik gezilerde çok da gezilecek bir yer olduğu söylenemez, adanın üçte ikisi özel mülkiyet ve haliyle bu alanlara girilmesine malikler izin vermiyor, geri kalan bölümlerde ise denize girebilir, güneşlenebilir veya büyük yürüyüş yolunda yürüyebilirsiniz. Adada bir bakkal ve polis hizmeti de mevcut. Ayrıca Sedef adasında bir bar ve bir restaurant var. Herhangi bir tarihi eser veya yapı mevcut değil. En yakında otel veya pansiyon ise Büyükada’da var.

Sedef adasının eski ismi / antik çağdaki adı ise terebinthos.

Sedef adası böcek ilaçlama olarak karşılaştığımız türler

Sedef adası böcek ilaçlama şirketi olarak diyoruz ki  ;Sedef adasında şikayetini aldığımız haşere türleri, diğer adalardan hatta anakaradan çok da farklı değil. Hamam böceği de görülüyor Sedef adasında, istanbul’da olduğu gibi.. Kertenkele de var, karınca görmek istemeyen müşterilerimiz de var, sinek de sıklıkla dile getirilen şikayetlerdendir.

sedef adası böcek ilaçlama şirketi ararken nelere dikkat etmelisiniz?

Sedef adasına böcek ilaçlama şirketi çağırırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var, bu hususlar sağlığınızı, yatırdığınız işin kalitesini ve verdiğiniz paranın karşılığını alıp alamayacağınızı belirleyecek. Sedef adası böcek ilaçlama şirketi olarak diyoruz ki ; ilaçlama servisi çağırırken, bu servisin bir şirket olmasına dikkat edin, Sağlık Bakanlığı ruhsatları olmalı, tarım ilacı değil biyosidal ürünler ve ilaçlar kullanılmalı. adaya yakın bir yerden gelmeli ve bir sıkıntınız olduğunda destek verebilmeli müdahale edebilmeli ve uzman kişiler olmalı. Sadece ilaçlama işi yapmalı, hem boyacı hem oto yıkama hem ilaçlama işi yapan şahıslardan, Sağlık Bakanlığı ruhsatı ve izin belgeleri olmayan kişilerden kendinizi koruyun.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma