Silivri Tahtakurusu ilaçlama Servisi

Rate this post
Silivri Tahtakurusu İlaçlama Servisi
Tahtakurusu İlaçlama

Silivri Tahtakurusu ilaçlama Servisi

Silivri Avrupa yakasındaki ilçelerdendir. İlçede köy yapısı da görülür. Oldukça da yoğun nüfusa sahiptir. Sahil kesimi yaz aylarında farklı ilçelerden insanların iyi vakit geçirdiği alanlardandır.

Silivri tahtakurusu ilaçlama servisi, ilçede görülen  böceklerden en çok şikayet edilen tahtakurusudur. Zemini tahta olan ve çok eksiden yapılan yerlerde daha sık görünse de yer ortamda olabilmesi muhtemeldir.

Ev ve işyerlerinde hiç istenmeyen, insanlara oldukça sıkıntı yaşatan bir böcektir tahtakuruları.

Tahtakurusu ilaçlama yöntemi üzerinde titizlikle durulması gereken bir yöntemdir zira en zor ölen böcekler içinde başta gelir. Tahtakurusu ilaçlaması sırt pompası ve mekanik yöntemle çok fazla başarılı olamayacağı için sıvı ilaçlama şekli önerilir.

Tahtakurusu haşeresi kan emerek beslenen asalak bir haşere türü olup insanlara hastalık mikrobu bulaştırma bakımından son derece sakıncalı bir haşere türüdür. Tahtakurusu görülen evler hem kötü bir koku yayar hemde yatak altları, koltuk çekyat ve diğer yerlerde yuvalanan tahtakurusu zararlısı geceleri buralardan çıkarak uykuda olan insanları ısırarak sıkıntı ve hastalık mikrobu kapmalarına neden olmaktadır.

Silivri tahtakurusu ilaçlama servisi,2 saat ilaçlanan alandan çıkmanız yeterlidir. Sonrasında havalandırarak ilaçlanan yeri kullanabilirsiniz. Sağlığa herhangi bir zarar oluşturmaz. İnsan ve evcil hayvan sağlığı dikkatten kaçmadan ilaçlamanız yapılır.

Silivri’de görülen bazı böcekler;

  • Karınca
  • Akrep
  • Güve
  • Sinek
  • Fare
  • Çiyan
  • Gümüş böceği

Sağlık Bakanlığından ruhsat onaylı belgelerimiz ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma