Şişli böcek ilaçlama

Şişli Böcek İlaçlama

5/5 - (10 votes)

şişli böcek ilaçlama firmaları sayesinde böceklerle yaşadığınız problemlere bir son verebilirsiniz. Böcekler doğada bulundukları zaman faydalı olduğu bilinen canlılar olsa da, insanlarla aynı ortamı paylaşmaları insanlara zarar vermektedir. Bu zararın en önemlisi elbette böceklerin sağlık üzerine olan zararlarıdır. Bu gün ölümcül olan ve ciddi problemlere neden olan verem gibi hastalıkların nedeninin ilk sıralarında böceklerin olduğu bilinmektedir.

Böceklerden korunmak için pek çok yöntemden bahsetmek mümkün. Bu yöntemleri kimyasal yöntemler ve fiziksel yöntemler olarak ikiye ayırabiliriz. Kimyasal yöntemler eczane ya da benzeri yerlerden alınan ilaçlar aracılığıyla yapılırken, fiziksel yöntemler genellikle böcek larvalarının toplanması ve yaşam alanlarının yok edilmesi benzeri yöntemlerdir.

Yüzlerce yöntem arasından şüphesiz en etkili olan ve kalıcı sonuçları veren yöntem; firmamız tarafından ya da benzeri firmalar tarafından verilen profesyonel işlemleridir. Bu işlemlerden faydalanarak zaman kaybetmezsiniz ve kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

istanbul-böcek-ilaçlama-firması

Şişli, İstanbul İlinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. 28 mahallesi bulunan şişli doğuda Beşiktaş, kuzeyde Sarıyer, batıda Eyüp ve Kağıthane, güneyde Beyoğlu ilçeleri ile çevrelidir. Şişli ilçesi’nde çok sayıda tarihi eser, işyeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. Şişli ilçesi, Kağıthane’nin, 1987′de ayrılarak ayrı bir ilçe olmasıyla ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahalleleri ile Büyükdere Caddesi’ni birbirine bağlar.

 

Böcek İlaçlama Şişli

bocek ilaclama şişli

Şişli ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti arayan müşterilerimize tecrübelerimiz ve bilgimizle Garantili çözümler sunmaya çalışıyoruz. Sağlığınız, zamanınız ve paranızın değerli olduğunun bilincinde profesyonel böcek ilaçlama şişli firması olarak sizlere garantili çözümler sunmaktayız.

Şişli de en fazla karşılaştığımız haşerelerin başında fare, pire, tahta kurusu ve hamam böceği gelmektedir. Bu esas talebi oluşturan haşerelerde mücadele ederken haşere türünün doğru belirlenmesi, doğru ilaç seçimi ve profesyonel ilaçlama uygulamalarıyla müdahale etmek gereklidir.

Böcek ilaçlama Şişli ilçesi şirketi olarak size en yakın, en hızlı haşere ilaçlama birimi olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Böcek ilaçlama Şişli ve İstanbul geneline hizmet vermekte olan  şirketimiz İstanbul ilaçlama ile artık çok daha kolay ve zahmetsiz. Böcek ilaçlama konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlerin her zaman yanındayız. Periyodik takipleriniz ve düzenli ilaçlama hizmetlerinizin yapılması konusunda sizlere bilgiler veren İstanbul ilaçlama 1990 yılından bu yana sizlerin en çok tercih ettiği ilaçlama şirketidir.

Neden Şişli Bölgesinde Böcek Problemi Hiç Bitmiyor ? 

Şişli çok eski ve tarihi bir semt, kentsel dönüşüm çok da iyi yerlerde değil ve küçük / bakımsız bahçeler mevcut. Ayrıca Şişli’nin toprak yapısı ve zemin durumu her türlü böceğin yaşamasına da olanak veriyor. şişli böcek ilaçlama hizmeti burada tecrübesi olan istanbulilaclama.com ile tamamen çözüme kavuşuyor.

Şişli ilçesinde ilaçlama yaptığımız mahalleler

 • Mayıs mahallesi böcek ilaçlama
 • Bozkurt mahallesi böcek ilaçlama
 • Cumhuriyet mahallesi böcek ilaçlama
 • Duatepe mahallesi böcek ilaçlama
 • Ergenekon mahallesi böcek ilaçlama
 • Esentepe mahallesi böcek ilaçlama
 • Eskişehir mahallesi böcek ilaçlama
 • Feriköy mahallesi böcek ilaçlama
 • Fulya mahallesi böcek ilaçlama
 • Gülbahar mahallesi böcek ilaçlama
 • edip Adıvar mahallesi böcek ilaçlama
 • Rıfat paşa mahallesi böcek ilaçlama
 • Halaskargazi mahallesi böcek ilaçlama
 • Harbiye mahallesi böcek ilaçlama
 • İnönü mahallesi böcek ilaçlama
 • İzeet paşa mahallesi böcek ilaçlama
 • Kaptan paşa mahallesi böcek ilaçlama
 • Kuştepe mahallesi böcek ilaçlama
 • şevket paşa mahallesi böcek ilaçlama
 • Mecidiye köy mahallesi böcek ilaçlama
 • Merkez mahallesi böcek ilaçlama
 • Meşrutiyet mahallesi böcek ilaçlama
 • Paşa mahallesi böcek ilaçlama
 • Teşvikiye mahallesi böcek ilaçlama
 • Yayla mahallesi böcek ilaçlama

Şişli ilçesinde en sık görülen böcekler

Şişli eski yapıları kadar kentsel dönüşüm nedeni ile de haşere sorunu yaşayan bir ilçedir. Bu ilçede en çok akrep, pire, kalorifer böceği, lağım faresi, ev faresi, kene,çıyan, kırkayak, tespih böceği, alman hamam böceği, şark hamam böceği, Amerikan hamam böceği, gümüşçün, yılan, sinek, gibi tehlikeli ve bir o kadar da zor haşere türleri ile mücadele etmekteyiz. İstanbul ilaçlama olarak Bayer marka sağlık bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlar kullanarak yapmakta olduğumuz uygulamalarımızda insan sağlığını etkileyen bir madde bulunmamaktadır. Yapılan ilaçlamalarda pire, akrep, kene, gibi zor haşereler haricinde evin terki durumu gerekmemektedir. Bu konuda profesyonel ekip arkadaşlarımızdan bilgiler alabilirsiniz. 7/24 bizlere ulaşabilir randevu oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz. İyi bir hizmet için İstanbul ilaçlamayı seçin. Şirketimiz çağrı merkezini hemen şimdi arayabilir soru ve sorunlarınızı paylaşabilir, hemen randevu alabilirsiniz. Telefon numaramız 444 34 71

 

Şişli ilaçlama

Şişli ilçesinde 20 yılın üzerindeki haşere ilaçlama tecrübemizle mücadele ettiğimiz haşereleri çok iyi tanıyoruz. Hem evlere sunduğumuz garantili çözümler hem de işletmelere sağladığımız profesyonel ve periyodik pest kontrol hizmetleri ile sizleri mülkünüzde yaşayabileceğiniz her türlü haşere sorunundan kurtarmaktayız.

 

Böcek İlaçlama Firmaları Şişli

Böcek Ilaçlama Firmalari şişli

 

Şişli ilçesinde haşere ilaçlama hizmeti talep ettiğinizde ulaşabileceğiniz bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında istanbulilaclama.com neden 20 yılı aşan süredir güvenilir ve başarılı sizlere bunu anlatmaya çalışacağız

 • İstanbulilaclama.com kurulduğu günden beri Sağlık bakanlı ruhsatlı, tse ve Iso sertifikasyonlarını hızlıca elde etmiş istanbulun en eski ve güvenilir ilaçlama firmasıdır.
 • Firmamız istanbulun en iyi ve tecrübeli ilaçlama teknisyenleri ile uzun yıllardır çalışmaktadır.
 • Firmamız herzaman başarılı ve etkili ürünleri kullanmakta ve etkili olmadığını düşündüğü ürünleri marka veya isme takılmaksızın değiştirmektedir.
 • Firmamız kaliteli ve başarılı ilaçlama hizmetlerinin bilgili ve doğru uygulamalardan geçtiğini bilmektedir

Yukarıda bahsettiğimize esas nedenlerden de anlaşılacağı gibi böcek ilaçlama şişli firmaları arasında en tecrübeli, en bilgili ve size en yakın firma kesinlikle biziz

 

Şişli Belediyesi Böcek İlaçlama Servisi

Şişli belediyesi sınırları içerisinde %100 müşteri memnuiyeti garantili ilaçlama hizmetlerimizi haftanın her günü siz değerli ev ve işyeri sakinlerine sunmaktayız.

Şişli belediyesinin her mahallesi ve sokağında 20 yılı aşan sürede ilaçlama yaptığımızı gururla ifade etmek isteriz

Şişli belediyesi sınırları içerisindeki her semt ve mahalleye dilediğiniz tarih ve saat aralıklarına randevu oluşturarak işleriniz aksamadan Profesyonel ilaçlama servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbulilaclama.com firması şişli belediyesi sınırları içerisinde haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetleri sunan özel bir firmadır.

Şişli belediye böcek ilaçlama servisi olarak en uygun fiyatlı ücretli haşere ilaçlama hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız

 

Şişli Fare İlaçlama

şişli fare ilaçlama

İstanbulilaclama.com profesyonel haşere ilaçlama firması olarak istanbulun en eski ve tecrübeli fare ilaçlama firmasıyız. Fare ilaçlama hizmetlerini şişli ilçesinde 20 yıldan fazla süredir Sağlık bakanlığı ruhsatlı, Tse ve Iso sertifikalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Şişli ilçesindeki tüm semtlerde haftanın her günü fare ilaçlama hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul da en geniş servis ağına sahip ilaçlama firması olarak fare ilaçlama randevularınızı istediğiniz zaman diliminde organize ediyoruz.

Aynı zamanda Şişli de bulunan işyerleri ve plazalarda da profesyonel ve periyodik fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Fare ile mücadele planlarımızı hertürlü fare türüne çözüm üretecek şekilde, çalışma ortamınızda maddi ve manevi iş kaybı oluşmasının önüne geçirecek profesyonel çözümlerle sağlamaktayız.

Denetleme işlemlerine karşı hizmet uygulaması gerçekleştikten sonra gerekli evrak ve işlemlerde sizlere profesyonel çözümlerle destek oluyoruz.

 

Şişli Pire İlaçlama

Şişli ilçesi İstanbul da en fazla pire ilaçlama hizmeti sunduğumuz ilçelerin başsında gelmektedir. Sokak hayvanlarının ve evcil hayvan sorumluluğunun yüksek olduğu şişli ilçemizde pire sorunu yaz aylarında yükselişe geçmektedir.

İstanbulilaclama.com olarak bizlerde hem sizleri hem de hayvanları pirelerin zararlı ısırıklarından korumak adına profesyonel şişli pire ilaçlama hizmetlerine daima hazır bulunmaktayız.

Pireler biloyolojik yapısı itibari ile mücadelesi en zor haşere gruplarından biridir. Yavrularını yumurta kapsüllerinin içinde ortamdaki gizli alanlara bırakmaları sebebiyle ilk ilaçlamada haşere tamamen bitmeyebilir. İstanbul ilaclama.com olarak burada güçlü kurumsal yapımız ile devreye giriyor ve pirelerden kurtulana kadar sizlere profesyonel destek sunmaya devam ediyoruz. Tüm ayrıntılar beklemeden haşere uzmanlarımız ile temasa geçin .

Şişli pire ilaçlama hizmeti hakkında ve detayları hakkında mutlaka tıklayınız : Şişli pire ilaçlama 

 

Şişli Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği evlerin ve işletmelerin 1 numaralı haşere problemidir. Mutfak barındıran Bütün ev ve tesisler maalesef bu haşerenin tehdidi altında bulunmaktadır.

Şişli ilçesinde hamam böceği sorunları en fazla mücadele ettiğimiz haşerelerin başında gelmektedir. Özellikle alman hamam böceği yada kalorifer böceği ilaçlamasını yılın her mevsimi yoğun yapmaktayız.

Şark hamam böceği yani oryantal hamam böceği ise bahar ve yaz aylarında binaları, reazidansları ve evleri istila etmektedir. Büyük bir kentsel yapıya ve binaya ev sahipliği yapan bu yoğun ilçede hamam böceği ilaçlama hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti garantili olarak bireysel ve periyodik çözümlerle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız

 

Şişli Ev İlaçlama

şişli ev ilaçlama

Konut ilaçlama Şişli,ilçedeki konutların çoğu periyodik ilaçlama hizmeti alarak böcek sorununu çözmüşlerdir.Yılda birkaç kez tekrarlanan böcek ilaçlaması ile olabilecek tüm haşerelerden kurtulmak mümkündür.Böcek görmeseniz dahi,önlem için ilaçlama yaparak haşerelerden uzak kalmanızı sağlıyoruz.

Konut ilaçlama Şişli,konutunuzu ilaçladımızda dışarıdan böcek gelmesini engellemiş oluyoruz.Düzenli ilaçlamalar ile haşere ve kemirgen sorunu yaşamanızı engelliyoruz.

Şişli’de karşılaştığımız böceklerden bazıları;

 • Güve
 • Sinek
 • Hamam böceği
 • Kakalak
 • Fare
 • Kertenkele
 • Karınca
 • Pire
 • Gümüş böceği

Şişli böcek ilaçlama firması olarak İstanbul da en çok tercih edilen marka istanbulilaclama.com. Paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın. Böceklerden kurtulmak için bize ulaşmak bir telefon kadar yakın!

 

Kokulu Yöntemle Şişli Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Kokulu yöntemin tercih edilmesindeki temel neden, bir mekanda olan böcek sayısının artık kontrol edilmesi zor bir sayıya ulaşmasından kaynaklanmaktadır. Kokusuz ilaçlama yöntemlerinin uygulanmasından önce ve sonra özellikle dikkatli olmak gerekir. Öncesinde kişilerin mekanı güzelce temizlemeleri önerilir çünkü ilaçlama yapıldıktan sonra bir süre mekan temizliği yapılmaması gerekir. İlaçlama yapıldığı sırada mekanda canlı hayvan insan ve çocuk kesinlikle bulundurulmamalıdır. Eğer mekanda akvaryum varsa ilaçlamadan önce akvaryumun üzeri sıkı bir şekilde kapatılmalıdır. Mutfak eşyaları ve özellikle gıda ürünleri hiçbir şekilde ilaç ile temas etmemelidir. Temas eden ürünlerin yeniden kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Şişli böcek ilaçlama firması ilaçlamayı yaptıktan sonra bir süre mekanı kapalı tutun. Ardından 1 saat havalandırdıktan sonra mekana giriş yapın. Bu sağlığınız için gereklidir. İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile iletişime geçerek, ilaçlama sürecini en kısa sürede başlatın!

 

Size özel şişli böcek ilaçlama servisi ile haşere ilaçlama yaptığımız yerler ;

1920′ler ve 1930′larda Şişli ve çevresi, varlıklı kimselerin bir apartman ya da apartman dairesi edinmek istedikleri ve bunun moda olduğu gözde semtler haline geldi şişli böcek ilaçlama servisi olarak; bir çok semtte hizmet vermekteyiz.

1960′larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerle Esentepe ve Gayrettepe semtleri ortaya çıktı, Mecidiyeköy’ deki bahçeli evlerin yerini de apartmanlar aldı. Şişli ilçesi yaşadığı hızlı değişim sonucunda, İstanbul ve Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olma durumundadır. Kuzeydeki Maslak ve çevresi, 1980′lerden itibaren bazı bankalar ve firmaların merkez olarak tercih ettikleri bir çalışma alanı haline geldi."<yoastmark

Haşere ilaçlama şirketi

Haşere ilaçlama şirketi Şişli; ev, işyeri, apartman, ofis gibi mekanları  ilaçladığımızda dışarıdan böcek gelmesini engellemiş oluyoruz.Düzenli ilaçlamalar ile haşere ve kemirgen sorunu yaşamanızı engelliyoruz. Böceğin yoğunluğuna  ve yaşam alanınızın durumuna göre 3 ya da 6 aylık periyodlarla ilaçlama yapılabilir.

Haşere ilaçlama şirketi Şişli; uçan, yürüyen böcekler ve kemirgenler için ilaçlama yaparak tüm zararlılardan sizi koruyoruz.Böylece böceklerden gelebilecek tüm hastalıkları engelleyerek sağlığınıza katkıda bulunuyoruz.

Şişli’de ilaçlama yaptığımız böceklerden bazıları;

 • Karınca
 • Kene
 • Hamam böceği
 • Pire
 • Toz akarı
 • Akrep
 • Salyangoz
 • Gümüş böceği

Şişli böcek ilaçlama firması olarak TSE Belgeli ve Sağlık Bakanlığı ruhsatlı kalite standartlarına sizlere en iyi hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz.

şişli haşere ilaçlama lideri olarak neredeyiz ?

Şevket, Maslak, Mecidiyeköy,Mecidiyeköy Marmara Sitesi, Mecidiyeköy Profilo, Merkez, Mesa Maslak Evleri, Meşrutiyet, Nişantaşı, Okmeydanı, Ondokuz Mayıs, Osmanbey, Pangaltı, Paşa, Seyrantepe, Teşvikiye, Topağacı, Yayla, Zincirlikuyu semtlerinde haşere, fare ,pire, böcek için ilaçlama yapmaktayız. şişli böcek ilaçlama firması ile tüm böceklerden kurtulun.

şişli haşere ilaclama

Diğer yazımız : Pire ilaçlama

Diğer yazımız :  Hamam böceği ilaçlama

Diğer yazımız : Ev ilaçlama

Diğer yazımız : Fare ilaçlama

En doğru bilgilerle şişli’yi tanıyalım ;

Şişli, İstanbul İlinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. 28 mahallesi bulunan Şişli doğuda Beşiktaş, kuzeyde Sarıyer, batıda Eyüp ve Kağıthane, güneyde Beyoğlu ilçeleri ile çevrelidir. Şişli ilçesi’nde çok sayıda tarihi eser, işyeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. Şişli ilçesi Kağıthane’nin, 1987′de ayrılarak ayrı bir ilçe olmasıyla ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahalleleri ile Büyükdere Caddesi’ni birbirine bağlar.

1920′ler ve 1930′lardaŞişli ve çevresi, varlıklı kimselerin bir apartman ya da apartman dairesi edinmek istedikleri ve bunun moda olduğu gözde semtler haline geldi.

1960′larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerle Esentepe ve Gayrettepe semtleri ortaya çıktı, Mecidiyeköy’ deki bahçeli evlerin yerini de apartmanlar aldı. Şişli ilçesi yaşadığı hızlı değişim sonucunda, İstanbul ve Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olma durumundadır. Kuzeydeki Maslak ve çevresi, 1980′lerden itibaren bazı bankalar ve firmaların merkez olarak tercih ettikleri bir çalışma alanı haline geldi.

Şişli böcek ilaçlama şubemizce kalorifer böceği, tahta kurdu, ağaç kurdu, danaburnu, fare, örümcek, kırkayak, kara fatma, çıyan, kene, Amerikan hamam böceği, bit, pire, akrep, hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, oryantal hamam böceği, yılan, çiyan, tespih böceği, kırkayak, tahta kurusu ilaçlama hizmetlerimiz ucuz fiyatlar ile profesyonelce uygulanmaktadır.

Şişlide; Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Çağlayan, Çifte Cevizler, Çiftecevizler, Duatepe, Elmadağ, Esentepe, Feriköy, Fulya, Gayrettepe, Gülbağ, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa,Harbiye, Huzur, İnönü, İzzet Paşa, Kaptan Paşa, Kurtuluş, Kuştepe, Maçka, Mahmut Şevket, Maslak, Mecidiyeköy,Mecidiyeköy Marmara Sitesi, Mecidiyeköy Profilo, Merkez, Mesa Maslak Evleri, Meşrutiyet, Nişantaşı, Okmeydanı, Ondokuz Mayıs, Osmanbey, Pangaltı, Paşa, Seyrantepe, Teşvikiye, Topağacı, Yayla, Zincirlikuyu semtlerindehaşere, fare ,pire, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma