Şişli’de Pire ilaçlama

5/5 - (10 votes)

 

Şişli'de Pire İlaçlama
Pire İlaçlama

Şişli,İstanbul’un dokusunda dönüşümlere neden olan sarayları, kışlaları, hükümet daireleri, okul ve hastaneleri ile meşhur bir ilçemizdir.Zamanla büyüyen yüz ölçümü ve kalkınan ekonomik değeriyle bir takım haşere sorunları da yaşamaya başlamıştır.Gerek hastanelerde,gerek,işyerlerinde ve evlerde pire gören Şişli halkı firmamızdan hizmet almıştır.

Pire; küçük ve kan emici hayvanlar grubu içinde yer alan bir haşeredir.

Yer yüzünün her kıtasında yaşayabilen pireler,farklı boy ve yapıdadırlar.

Pirenin karın kısmı çok büyük olup, insandan ve hayvanlardan oldukça fazla kan emerek beslenirler. genellikle sarı, siyah, kırmızı ve kahverengi gibi renklerdedirler.

Dünyanın her yerinde ve her kıtasında yaşayan pireler, insanlara birçok hastalık bulaştırırlar.Pireler bulunduğu ortamda çabucak yumurta bırakarak çoğalır. Pireler çok aktif hayvanlardır ve çok çabuk hareket ederler.Üzerinde yaşadığı canlıyı ısırıp kanını emerler Şişli’de pire sorunu yaşamakta olan yerlerdendir.Şişli ilçesine sık sık pireden kurtulma desteği vermekteyiz. Pire çok hızlı üreyen bir haşere türü olduğu için,görüldüğünde hemen ilaçlama hizmeti alınmalıdır.Pire ilaçlaması kokulu ve sıvı şekilde yapılmaktadır.İlaçlamadan sonra 4 saat kadar ortamı terketmek ve sonrasında iyi şekilde havalandırmak yeterli gelmektedir. Yeni jenerasyon insektisitler kullanıldığında kesin çözüm alınır. Şişli Böcek ilaçlama alanında istanbulilaclama.com olarak 20 yıldır TSE Belgeli ve Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı olarak hizmet vermekteyiz.

Şişli Böcek ilaçlama

Şişli ilçesinde istanbulilaclama.com olarak 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Şişli böcek ilaçlama hizmetleri kapsamında fare, tahta kurusu, hamam böceği başta olmak üzere tüm haşerelerde garantili hizmetleirmiz mevcuttur.

periyodik ilaçlama hizmetlerimizle işletmelere ve tesis yönetimlerine 360 derece pest kontrol hizmetleri sağlamaktayız.

Pest kontrol hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için mutlaka tıklayınız : Şişli böcek ilaçlama 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma