Site ilaçlama

Faaliyete başladığından bu güne İstanbul’un her ilçesinde titiz bir şekilde hizmet veren İstanbul  ilaçlama site ilaçlama hizmetiyle toplu konutlarda yaşayanların kurtarıcı oluyor…

Site ilaçlama belirli dönemlerde uygulanması gereken bir durumdur. İstanbul böcek ilaçlama kokusuz yöntemleri ile insan sağlığını birinci sıraya koyar…Merdiven boşlukları, bodrum, çatı , görevli dairesi ve yönetici dairelerinden ücret talep edilmez. Böcek ilaçlama sırasında mekanınızı teslim edeceğiniz ilaçlama şirketinin sağlık bakanlığından ruhsatlı olması çok önemlidir.

Bazılarının kullandığı ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan tarımsal ilaçlardır. Evlerin, iş yerlerinin özellikle de site ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir. Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları severler. Haşereler ve kemirgenler(özellikle fareler) Site hayatında önemli bir problemdir. Hamam böcekleri, tahta kuruları, pire, bit, örümcek, sıçanlar, fareler vb. gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.

Site ilaçlama Yaparken Kullanılabilecek ilaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Farklı site ilaçlama yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemler arasında kokusuz olanlar en sık tercih edilenidir. Bu yöntemle ilaçlama yapılmadan önce ön hazırlık yapılmasına gerek yoktur. Kokulu ilaçlama yönteminde ise mobilyaların üzerinin örtülmesi, çocuk oyuncaklarının ortamdan uzaklaştırılması gibi çeşitli ön hazırlıklar yapılması gerekmektedir. İlk bakışta kokulu ilaçlama yöntemleri dezavantajlı gibi görünse de, çok güçlü ilaçlar kullanıldığından böcekler ile mücadelede en etkili yöntem olduğunu unutmamak gerekir.

Kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri böceğin türüne göre toz, sıvı ya da jel formunda yapılabilir. Bu yöntemlerden faydalanmak için profesyonel bir ilaçlama servisinden yardım almak şarttır. İstanbul böcek ilaçlama tüm İstanbul verdiği kaliteli hizmetle adından söz ettirir. gibi pek çok ilçede hizmet veren İstanbul ilaçlama kullandığı yöntemlerle her zaman zirvedeki yerini alır.

Site ilaçlama Yaparken Kokusuz Yöntem Nedir?

Site ilaçlama için genellikle en kolay yöntem olan kokusuz  yöntemi tercih edilir. Bu yöntemde sıvı ilaç ortama püskürtülür ve böceklerin temas yolu ile ilaçlanması sağlanır. İlaçlanan böcekler, diğer böceklere kısa sürede ilacı bulaştırarak, ortamdaki tüm böceklerin ölmesini sağlarlar.

Siz de en iyi site ilaçlama deneyimini yaşamak için site ilaçlama ile iletişime geçerek en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Örneğin; haşere ilaçlama  sinek, pire, tahta kurusu, örümcek, tarla faresi, lağım faresi, ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenlerin istilasına uğrayan siteler için mutlaka gereklidir.Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar.

Site ilaçlama Fiyat Tarifesi Nasıldır?

Özellikle site ve sitelerin kalorifer daireler bodrum çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülürler. Sitelerin havalandırma boşluklarına açılan pencerelerine girerler. Böcekler ve fareler için bilgi sitemizde bulunmaktadır.

Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır. Birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu canlılar aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.  Site ilaçlama firması olarak , bodrum ve çatı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Site ve sitelerin ilaçlanmasında, toplu ilaçlamalarda normal ücretin sadece yarısını talep ediyoruz.Kullanılan ortak kullanım alanlarında şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlanacaktır. Site veya sitenize yapılacak ilaçlama garantili olacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

2 Yorumlar

  1. Merhaba pendik kurtkoyde bir sitemiz var 4 bloklu, yarın böcek ilaçlama için gelebilir mısınız.. site ilaçlama işi de yapıyor musunuz

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.