SUADİYE BÖCEK İLAÇLAMA

Rate this post
Rate this post

Suadiye İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan bir semttir. İstanbul’un caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunur ve sahili vardır. 1905 yılında yapılan tarihi Suadiye Camî ve Feride Geçit’ini kapsar. Adını Suad Hanım adına yaptırılan Suadiye Camii’nden alır. Ayrıca Kadıköy semti Osmanlı döneminde köy olarak kurulan ve İstanbul merkezine uzak bir köy olarak kabul edilmekteydi. Kadıköy’de halen eski köylü ailelerin bir kısmı ikamet etmektedir. İstanbul’un diğer bölgelerine göre en az göç alan yerlerden biridir.

Suadiye, nezih insanları ve sakin yapısıyla huzur dolu semtlerimizdendir. İstanbul’un en gözde ilçelerinden Kadıköy’e bağlı Suadiye semti hem alışveriş imkanlarıyla hem de konutlaşma olanağıyla İstanbul’luların ilgisini çekmektedir.

Son derece nezih bir semt olan Suadiye‘de gerek ev, binalarda gerekse ticarete yatkın ortamlarda haşereler görülmektedir.

Yazın çok daha yoğun görülen haşereler, tüm yıl boyunca görülebiliyorlar.

Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlamalarımızla Suadiye sakinlerinin tercih sebebi olan böcek ilaçlama firması olarak, memnuniyet duymaktayız.

Suadiye’de ilaçlama yaptığımız böceklerden bazıları; hamam böceği, pire, bit, fare, ev faresi, örümcek, kırkayak, mite, çatı faresi, pire, karafatma, kalorifer böceği, alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, rutubet böceği, salyangoz, tırtıl, karınca, hamam böceği olarak sıralayabiliriz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.