SUADİYE BÖCEK İLAÇLAMA

Rate this post

Suadiye İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan bir semttir. İstanbul’un caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunur ve sahili vardır. 1905 yılında yapılan tarihi Suadiye Camî ve Feride Geçit’ini kapsar. Adını Suad Hanım adına yaptırılan Suadiye Camii’nden alır. Ayrıca Kadıköy semti Osmanlı döneminde köy olarak kurulan ve İstanbul merkezine uzak bir köy olarak kabul edilmekteydi. Kadıköy’de halen eski köylü ailelerin bir kısmı ikamet etmektedir. İstanbul’un diğer bölgelerine göre en az göç alan yerlerden biridir.

Suadiye, nezih insanları ve sakin yapısıyla huzur dolu semtlerimizdendir. İstanbul’un en gözde ilçelerinden Kadıköy’e bağlı Suadiye semti hem alışveriş imkanlarıyla hem de konutlaşma olanağıyla İstanbul’luların ilgisini çekmektedir.

Son derece nezih bir semt olan Suadiye‘de gerek ev, binalarda gerekse ticarete yatkın ortamlarda haşereler görülmektedir.

Yazın çok daha yoğun görülen haşereler, tüm yıl boyunca görülebiliyorlar.

Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlamalarımızla Suadiye sakinlerinin tercih sebebi olan böcek ilaçlama firması olarak, memnuniyet duymaktayız.

Suadiye’de ilaçlama yaptığımız böceklerden bazıları; hamam böceği, pire, bit, fare, ev faresi, örümcek, kırkayak, mite, çatı faresi, pire, karafatma, kalorifer böceği, alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, rutubet böceği, salyangoz, tırtıl, karınca, hamam böceği olarak sıralayabiliriz.

 

Suadiye pire ilaçlama

Suadiye pire ilaçlama servisleri, günün her saatinde pire ilaçlaması yapmaktayız.3 saat mekanınızı kapalı tutmanız ve dışarıya çıkmanız yeterlidir.

Suadiye pire ilaçlama servisleri konusunda uzman ekibimiz çok kısa sürede pireden kurtulmanızı sağlamaktadır.Günün istediğiniz saatinde ilaçlama yapılabilmektedir.

Tek ilaçlamanın yeterli olmadığı yoğun pire baskınlarında ikinci ilaçlama gerekmekte ve bunu da güvenli bir şekilde yapmaktayız.

 Suadiye pire ilaçlama servisimizin hizmet verdiği alanlar;

  • Ofis,
  • işyerleri,
  • hanlar,
  • daireler,
  • binalar
  • Anaokulları
  • Ev ve binalar
  • organizasyon şirketleri
  • pastaneler
  • fırınlar

 

Suadiye Hamam böceği ilaçlama

Suadiye hamam böceği ilaçlama şirketi, tüm haşere ve kemirgenler için günün her saati hizmet vermekteyiz. İlaçlamalarımızı sağlık bakanlığı onaylı insektisitlerle gerçekleştirerek insan sağlığına önem vermekte ve haşerelerden en uygun fiyatlarla kurtulmanızı sağlıyoruz.

Suadiye hamam böceği ilaçlama şirketi, ofis, ev ve işyeri gibi kapalı ve açık tüm mekanlarda huzurlu yaşantınızı ve iş hayatınızı etkilemeden acil hizmet vermektedir. Hamam böceği ilaçlamasında evden ya da ilaçlanacak herhangi bir mekandan çıkmanız gerekmemektedir. Yaşlı ya da çocuk var ise 1 saat uzak tutulması yeterlidir. İlaçlama kokusuz insektisit  sıvı insektisin ile yapılır. Hamam böceğinin türüne göre jel de kullanılır.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma