Taksim Böcek İlaçlama

Rate this post

 

 

Taksim,İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Beyoğlu‘na bağlı bir  semttir.İstanbul’un en ünlü meydanı Taksimde bulunmaktadır.Osmanlı  döneminde, civar semtlere su dağıtmak için şu an Taksim Meydanı olarak bulunan bölgeye bir su deposu yapıldı. Depolanan suyu taksim etmek için küçük bir  maksem yapıldı. Meydan adını, eskiden Galata-Beyoğlu suyunun taksim edildiği, Taksim Maksemi‘nden almıştır.

Meydan olmadan önce, eski evlerin sıralandığı dar bir bölge olan Taksim, meydan haline getirilip genişletildikten sonra zamanla bugünkü görünümünü almıştır. Meydanın ortasındaki Cumhuriyet Anıtı bugün ulusal günlerde tören yeri olarak kullanılmasının yanı sıra İstiklal Caddesi ve çevresinde zaman geçirmek için gelenlerin buluşma yeri işlevini de üstlenmektedir. Meydanın başlangıcından tünele  kadar  tramvay çalışır.

Taksim Meydanı ve çevresi aynı zamanda kültür, eğlence ve büyük bir alışveriş merkezidir.

Ünlü meydanıyla turist ve yerel halkın uğrak yeri olan Taksim oldukça kalabalık bir semttir.Taksimde bu yoğun yaşam belirtileri görülürken,böcek ilaçlama hizmetine de ihtiyaç duyulmaktadır.

Taksimde görülen böcek türlerine örnek olarak;hamam böceği,kalorifer böceği,pire,tahtakurusu,örümcek,çekirge,kene,tatarcık,kör sinek,karınca,mite(toz akarı)sivri sinek,ev faresi,çatı faresi,çiyan,karafatmayı gösterebiliriz.

Taksimde 7/24 garantili böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma