Ümraniye Böcek ilaçlama

pire ilaçlaması, kuş piresi ilaçlama
Ümraniye ilaçlama

Uzun yıllardır böcek ilaçlama firmaları arasında yer almakta olan firmamız Ümraniye böcek ilaçlama en kaliteli ve güvenli hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Firmamız da her zaman işinde uzman, tecrübeli, kaliteli, güvenli ve güler yüzlü personellerimiz ile Ümraniye böcek ilaçlama olarak hizmet vermekten onur duymaktayız. Böcekler insan sağlığını doğrudan etkilemektedir. Böceklerin çeşitlerine göre zehirlenme ve ölüm ile sonuçlanan olayları da duymaktayız. Biz tam bu konuda işimiz ile İstanbul’ da ismimizi duyurmuş sayılı böcek ilaçlama firmaları arasında en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

 

Ümraniye böcek ilaçlama için kaliteli hizmet veren, garantili, tecrübeli ve uzman bir ekibe sahip firma mı arıyorsunuz? O halde aradığınızı buldunuz! İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, Ümraniye böcek ilaçlama servisi denildiğinde akla ilk gelen, sektöründe öncü firmadır. Firma sayesinde:

 • Kene,
 • Akrep,
 • Karınca,
 • Tahta kurdu,
 • Tahta kurusu,
 • Hamam Böceği,
 • Kalorifer Böceği,
 • Fare,
 • Sinekler gibi bir derdiniz kalmayacak!

Böcekler normal şartlarda insan sağlığına zararlı olmamakla birlikte, yaşam alanlarına giren böcekler insan sağlığı açısından ölümcül sonuçlara neden olurlar. Özellikle fareler, lağım gibi pis yerlerde yemek aradıklarından bünyelerine her türlü mikrop, virüs ve bakterileri alırlar. Bu mikroplar da insanların yaşam alanlarına taşınmış olur. Özellikle yaşı küçük olan çocuklar içi n bu mikroplar hayati tehlikeye yol açar. Bu durumla karşılaşmamak için, İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile iletişime geçerek randevunuzu alın.

Ümraniye Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Firmamız da her zaman istediğiniz yer ve mekan ilaçlama yapılmaktadır. Ümraniye böcek ilaçlama hizmetlerimiz en kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Hizmet verdiğimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti herşeyden önemli olmaktadır. Siz müşterilerimizin sağlıklı iş ve evlerinizde rahat, konforlu olmanız için uzman kadromuzla hizmetlerimizi sunmaktayız. Fabrikalar, şantiyeler, okullar, hastaneler, evler,  oteller, pasajlar, AVM’ler, devlet kurumları ve özel kurumlar içinde hizmetlerimizi vermekteyiz. Her zaman böcek ilaçlama işlemleri için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız 7/24 haftanın her günü çalışmaktadır.

Ümraniye Böcek İlaçlama Teknikleri

Her zaman firmamız da böcek ilaçlama teknikleri her yer ve mekan için farklılık göstermektedir. Ümraniye böcek ilaçlama tekniklerimizi ile siz müşterilerimizin güvenini kazanmış olmaktan çok mutluluk duyarız. Uygulama yaptığımız tekniklerimiz; jel uygulama, soğuk sisleme uygulama ve rezidüel uygulaması yapılmaktadır. Jel uygulama işlemi; böceklerin yerleri ve yuvaları tespit  edilerek o bölgelere karışımından damla halinde damlatılarak yok olmasını sağlamaktayız. Kokusuz olan bu uygulama çok tercih edilmektedir. Soğuk sisleme uygulaması; aynı şekilde böceklerin girebileceği ve yerleşmiş olduğu bölgelere ilaç karışımında püskürtülerek yapılmaktadır. Rezidüel uygulama ise; ilaç ve suyun karışmasında oluşan bu ilaç cihazlar ile damla halinde yüzeylere bırakılmasıdır.

Ümraniye Böcek İlaçlama Fiyatları

Firmamız da her zaman siz müşterilerimizin memnuniyeti çok önemli olmaktadır. Ümraniye böcek ilaçlama fiyatları böcek ilaçlama yaptırmak istediğiniz yere ve mekana göre değişmektedir. Firmamız da her zaman enuygun fiyatları vermekteyiz. Fiyatlar ve aklınıza takılan her konu ile detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evimizde otururken hepimizin başına gelmiştir. Bir anda aniden karşımıza çıkan hamam böcekleri ya da diğer ona benzeyen böcekler veyahut tıkırdama sesi o da ne bir fare. Bunların hepsi uğraşılması gereken çözüm gerektiren sorunlardır. Hiç kimse evinde bir böcek veya ona benzeyen bir varlıkla yaşamak istemez. Bir an önce çözüm üretmek ister. Kulaktan dolma bilgiler burada önemli rol oynar. Komşularla iletişime geçilir çeşitli yöntemler denenir. O da ne hala hiçbir çözüm elde edilemedi. Bunun için etkili çözümler için profesyonel ekiplere ihtiyaç vardır. Ümraniye böcek ilaçlama sitemizle sizlere profesyonel ve kaliteli hizmet sunmak için çabalıyoruz. En kısa sürede en etkili çözümleri bulmaya çalışıyoruz.

ümraniye Böcek ilaçlama Servisi Hizmetinizde

Ümraniye’de yaşıyorsunuz ve evinizde böcekler var. Ümraniye böcek ilaçlama olarak size en kısa sürede en etkili çözümleri sunmak istiyoruz. Böcekler, fareler oldukça insanı rahatsız eden kurtulmak istenen varlıklardır. Ve çok kısa sürede çok hızlı üreyebilirler. Artık her yerden böcekler çıkarak sizi rahatsız edecekler. Böceklerden en hızlı ve kolay kurtulmanın yolu onları en iyi tanıyan ve böcek yok etmeyi meslek haline getiren insanlarla iletişim kurmaktır. Böceklerin korkulu rüyası olmaya devam ediyoruz.  ilaçlamasını yaptığımız böcek türlerinden bazıları;

 • hamam böceği
 • tahta kurusu
 • kalorifer böceği
 • kara fatma
 • oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

ümraniye-böcek-ilaclama, ümraniye-böcek-ilaçlamaümraniye Böcek ilaçlama Nerelerde Hizmet Veriyor?

Artık her yerden çıkan haşerelerden bıkmış yeter artık dediğinizi duyuyor gibiyiz. Ümraniye böcek ilaçlama firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteden taviz vermeyen hizmetlerimizle sizlerleyiz. Böcekleri en uygun şekilde etkisiz hale getirmeyi hedefliyoruz. Kokulu-kokusuz ilaçlama,  jel ile ilaçlama veya değişik yöntemlerle etkisiz hale getirerek en güzel çözümü elde etmeye çalışıyoruz.  Sitemize girerek bulunduğunuz ilçe için bizimle iletişime geçerek en kısa sürede böceklerden kurtulabilirsiniz. Böcekler hepimizi rahatsız etmeye devam edecekler onlara kızarak veya başka kendinize göre yöntemlerle kurtulmak yerine sağlam ve profesyonel yöntemleri seçmelisiniz. Firmamız en profesyonel yöntemleri kullanarak kısa sürede etkili hizmetlerini sürdürmektedir. istanbul ilaçlama olarak sizlere hizmet vermekten müteşekkiriz.

 

ümraniye böcek ilaçlama faaliyetleri:

 • Alemdağ
 • Alemdar
 • Aqua City
 • Aqua Manors
 • Aşağı Dudullu
 • Atakent
 • Atatürk
 • Çakmak
 • Çekmeköy, Dudullu, Ekşioğlu Beşyıldız, Esenşehir, Hekimbaşı, Ihlamurkuyu, İnkilap, İstiklal, Kazım Karabekir, Merkez, Mustafa Kemal, Namık Kemal, Ömerli, Polonezköy, Reşadiye, Sarıgazi, Soyak Yenişehir, Taşdelen, Tepeüstü, Y.Çamlıca, Yukarı Dudullu semtlerindesemtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek en kısa sürede baş belası her türlü haşereden veya farelerden kurtulabilirsiniz. ümraniye ilaçlama iletişim 0216 482 32 22

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.