Üsküdar Böcek ilaçlama

Rate this post
üsküdar böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Üsküdar Böcek ilaçlama

Üsküdar,İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan nezih bir semttir.2011 ylında yapılan sayımlara göre yaklaşık 532 bin nüfusa sahip olduğu belirtilmiştir.1926 yılına kadar il statüsünde olan Üsküdar,o yıl yapılan düzenlemeyle İstanbul’a bağlı ilçe olarak kayda geçmiştir.

Eskiden doğuda Kartal İlçesi’ne komşu olacak kadar geniş bir alanı kaplayan Üsküdar İlçesi’nin görünümü, tüm ilde olduğu gibi 1950′lerden itibaren hızla değişmeye başladı. Ülkenin çeşitli yörelerinden İstanbul’a yönelen göçten Üsküdar İlçesi de etkilendi.Üsküdar’da 1960’larda gecekondulaşma başladı.

Boğaziçi Köprüsünün açılması,otomobil satışlarının artmasıyla ulaşımın çok kolaylaştığı Üsküdar özendirici bir yerleşim merkezi oldu.Git gide kalabalıklaşan bu ilçe,hem gece kondularıyla hem de günümüzdeki lüks yapılarıyla etnik bir kültür oluşturmaktadır.

Üsküdar birçok külliye, cami, hamam ve çeşme gibi yapılarla, ilçenin Boğaziçi sahilleri ise saraylar, sahilsarayları, yalılar ve köşklerle süslüdür. Kız kulesi ise ilçedeki en önemli,en özel yapıdır.

Böylesi kalabalık ve tarih kokan ilçede çevre sakinlerini rahatsız eden böcekler de yok değildir.Daire,bina ,işyeri ve bahçe ilaçlamaları yaparak ilçe sakinlerinin huzurlu yaşam ortamlarını bozmadan böceklerden kurtarıyoruz.

Hemen her gün Üsküdar’dan onlarca böcek şikayeti alıyoruz

Üsküdar böcek ilaçlama ; Fare yakalama,kanatlı karınca,hamam böceği,kırkayak,tahtakurusu,pire,karınca,mite(toz akarı),karafatma,kalorifer böceği, gibi bir çok böcek için hizmet verdiğimiz bir ilçemizdir Üsküdar.

7gün 24 saat kesin ve garantili  ilaçlama  gerçekleştiriyoruz.

Üsküdar Böcek ilaçlama Servisi ile Böceklerden Hemen Kurtulun

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı , garantili ıuygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayınız TEL 444 34 71

Üsküdar’da Pire Problemi Oldukça Yoğun

Üsküdar’da en çok karşılaşılan böcek problemi piredir. Pire salgınına her yaz mevsiminde tüm üsküdar mahallelerinde karşılaşılmaktadır. Pire ilaçlamalarında Larvasit kullanımı çok önemlidir.

Larvasit kullanmak şart

Pire ve sinek ilaçlamalarında larvasit kullanımı olmazsa olmazdır. Sadece insektisit popülasyonun bitirilmesi / yok edilmesi adına yetersiz kalmaktadır. Pire bitirilmesi oldukça zor bi böcektir ve klasik / ucuz tarım ilaçlarıyla çoğu zaman 2-3 seansta bile bitmediği görülmüştür. Konuyla ilgili profesyonel , doğru insektisitleri kullanmayı ilke edinmiş , tek seferde bitirme garantisi veren , kurumsal ve Sağlık Bakanlığı ruhsatlı pire ilaçlama firmalarıyla görüşmelisiniz. TEL 444 34 71
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma