Yazlık ilaçlama

www.istanbulilaclama.com
www.istanbulilaclama.com

İstanbul böcek ilaçlama yaz aylarının korkulu rüyası olan haşereyle mücadeleyi artık daha kolay hale getiriyor. Yazlık ilaçlama hizmeti ile yazlıklarınızda daha rahat vakit geçirmeniz mümkün.

İstanbul böcek ilaçlama sizlere haşereyle mücadele etmenin yöntemlerini sunuyor. Yazlık evinizde ve iş yerinizde bir haşere gördüyseniz bilin ki o haşere tek başına değildir. Bu aynı türden birden fazla sayıda haşerenin ve yumurtalarının var olduğunu gösterir. Haşereler karanlığı severler ve çok çekingendirler. Işıklar söndüğünde ortaya çıkar ve ilk ses veya ışıkla birlikte anında yuvalarına yönelirler… Hamam böceği, içinde 40 adete kadar yumurta bulunabilen kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30-60 gün içerisinde ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda bir eskisinin kırk katı kadar hamam böceği oluşur. Bildiğimiz ev faresi, bir yıl içerisinde 48 yavru dünyaya getirebilir. Köpek ya da kedinizin getireceği bir kene, bir seferde 10.000 yumurta bırakabilir ve tek olarak gördüğünüz bir karınca 300.000 kişilik bir karınca kolonisinin bireyi olabilir. Özellikle yaz aylarında açığa çıkan bu durum yazlık ilaçlama konusunu gerekli kılar.

Yazlık ilaçlama ile Haşerelerden Kurtulmak Mümkün 

Haşereler her yerde barınabilirler. Alışveriş poşetlerinde saklanarak, evcil hayvanınızın üzerine yapışarak, evleri havalandırmak için camları açtığınızda, apartmanınızda ve havalandırmalarınızda bulunan çatlak ve minik geçitlerden geçerek, su borularınızdan tırmanarak ya da en basit yoluyla siz evinize girerken siz fark etmeden onlar da girer.  Görüldüğü üzere böcekler çeşitli yollarla ev ve işyerlerinize girip hızlı bir şekilde üreyebilirler. Yaşamlarını sürdürebilmeleri ve üreyebilmeleri için çok az su ve gıdaya ihtiyaç duyduklarından, evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir. Çok temiz olan evlerde de haşere görülebilir, yine çok temiz evlerle haşerelerin üremesi için uygun şartlar mevcuttur. Evinize bir kez haşere girmeye görsün! Özellikle yaz aylarında artan haşereler nedeniyle haşere ilaçlama talepleri de artar. İstanbul böcek ilaçlama kullandığı son teknoloji ürünlerle sizi sonsuza dek haşerelerden kurtarır.

Yazlık ilaçlama Hangi Durumlarda Gereklidir?

Piyasada satılan sprey ve böcek ilaçlarının hiçbiri profesyonel anlamda işe yaramazlar. Hamam böcekleri, 200 milyon yıldan daha uzun süreden beri çevrelerine adapte olmuşlardır. Marketten alacağınız bir ilaçlar onların bir kısmını öldürebilir, ancak evinizden uzak tutmayı başaramazsınız. Bir böcek ilaçlama firması ile görüşmeniz gerekmektedir. Belli bir haşere üzerinde etkili olan doğru kimyasal, doğru dozajda, doğru noktalarda kullanıldığında ve kimyasal olmayan tecrit, sanitasyon (*) gibi yöntemlerle entegre olarak uygulandığında sonuç alınabilir. Gıda üretiminin temizliğinin ve üretilen gıdaların tüm bulaşma etmenlerinden ve zararlı mikro organizmalardan uzak tutulması için yapılan presödürlerdir.

Yazlık ilaçlama Periyotu Nasıl Olmalıdır?

Pestisitlerin belli bir kalıcılık sürelerinin olması, yumurtaların tümünün yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zorluğu nedenleriyle, haşere ve kemirgenlerle yapılan mücadelenin periyodik olması önemlidir. Haşere ilaçlama periyotları Periyotlar her mekanın ihtiyacına göre değişkenlik arz ederler. Bu, konutlar için 1-3 yıl arasında ihtiyaca göre değişir fakat lokanta, fırın gibi sıcak-yoğun bölgelerde ortam şartlarının arz ettiği çerçevede daha kısa sürelidir. Periyotları, bitişik mekanlara olan uzaklık ve onların hijyene verdikleri önem, ortam sıcaklığı, binada ve mekanda bulunan dinamik ve statik araç-eşya dizilişi,kanalizasyon ve havalandırma altyapısının kalitesi ve diğer çevresel faktörler etkilerler.

Yazlık ilaçlama ile Yazı Rahat Geçirin 

Haşere ilaçlama Temizlik Hizmetleri uzmanları nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Mekanınızda böcek ilaçlama uygulaması yapacak servis sorumlusu, evinizi istila edebilecek sayısız haşereyi tanımlamak konusunda eğitilmiş ve onları bulmak için nereye bakması gerektiğini bilen bir profesyoneldir. haşerelerin evin muhtelif bölgelerinde duvarlarınızın içerisinde, döşemenizin altında veya dolaplarınızda yaptıkları yuvalar tespit edilir ve evinizi kendisine yuva edinmiş zararlı haşere ve kemirgenlerin hangileri olduğu, nerelerde bulundukları ve onlardan kurtulmanız için ne yapılması gerektiği konularında tam bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bir bilgi sunulur. Böcek ilaçlama Maltepe gibi konutunuz her nerede olursa olsun İstanbul böcek ilaçlama ile ilgili alınması gerekli önlemler paketi, verilecek hizmet ve garanti detayları karşılıklı görüşülerek kararlaştırılır. Her servis sonrasında, ne tür uygulama yapıldığı, hangi kimyasalların kullanıldığı ve tecritle ilgili tarafınızdan alınması gerekli önlemler konusunda bilgi verilir. Periyodik hizmet anlaşması yapılırsa, normal servis zamanları dışında haşere  görüldüğünde ücretsiz ekstra servis verilecektir.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.