Esenyurt Böcek ilaçlama

kara fatma böcek ilaçlamaEsenyurt 2008 senesinde ilçe unvanı almıştır. Esenyurt ilçesinin  son on beş yılda  çok hızlı bir şekilde artış gösteren nüfusu 2016 TÜBİTAK verilerine göre 795.000 ‘dir. Her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.

Esenyurt ilçesinde hizmet veren, böcek ilaçlama alanında sürekli kendisini güncel tutan , alanında uzman ekiplerle garantili hizmet veren Esenyurt Böcek ilaçlama hizmetinden yararlanmak  için , iletişim adresimiz İstanbul ilaçlamadır. Sitemize göz gezdirerek  size en uygun  seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Esenyurt  böcek ilaçlama hizmetinden yararlanmak sizleri, iş yerlerini, evlerinizi, apartmanınızı, veya yazlığınızı zararlı böceklerden koruyacak. Tahta kurusu,  pire , hamam böceği ve fare gibi kemirgen çeşitlerinden arındırma yapacak. Aynı zamanda insanlara karşı zararlı olmayacaktır.

Esenyurt Böcek ilaçlama Hakkında Bilgi

Seçenek olarak kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama,  jel ilaçlama ve fare istasyonu gibi alternatifler mevcuttur. Kokusuz ilaçlamanın sadece haşereler üzerinde olmasının avantajı bulunduğumuz yeri boşaltmak gereği olmayacak, ilacın sehven solunmasında sıkıntı yoktur. Gıdalarla temas etmemesi gerekir. Ama en iyisi ortalama bir saat ilaçlanan alanda bulunmamak önerilir. Kokulu ilaçlamada çok çabuk etki alınır. Üç dört saat ilaçlama alnından uzaklaşmak gerekir. Zaman dolunca ortam havalandırması yapılmalıdır. Dikkat edilmesi gereken konu kokulu ilaçlar insan sağlığına çok  zararlıdır zehirleyebilir. Hemen doktora başvurulması gerekmektedir. Jel ilaçlama yöntemi ise 2000 yılından bu yana ülkemizde kullanılan bir yöntemdir. Uzun süreli etki yapar, ilacı yiyen böcek yuvasına gider, yuvasında can verir, yuvadaki diğer böceklerde ölmüş olan böceği yiyince onlarda zehirlenir.  birbirlerini zehirleyen böcekler tükenir. Jel ilaçlamada evden ayrılmaya gerek yoktur. Diğer bir yöntem olan fare istasyonları da etkili bir yöntemdir.

İstanbul ilaçlama  adresini ziyaret ettiğinizde  tamamen Sağlık bakanlığı onaylı Ruhsatlı ürünlerle çalıştığımız ve yüzde yüz çözüme ulaşıldığını göreceksiniz. Online müşteri hizmetleri desteği ve acil çağrı sistemi yoluyla anında iletişime geçip en kısa sürede Esenyurt böcek ilaçlama hizmetinden yararlanacaksınız.

Garanti bankası ,BİM ,Vatan computer gibi bir çok tanınmış referanslarımız mevcuttur.

Esenyurt ilaçlama Hakkında Genel Bilgi

esenyurt-böcek-ilaçlama, esenyurt-haşere-ilaclamaXIX. yy. başlarında Ekrem Ömer Paşa’ya ait çiftlik alanında kurulan yerleşme, buranın hissedarlarından olan Eşkinozgiller’den Eşkinoz adını almıştır. 1967’de de yerleşimin adı Esenyurt olarak değiştirilmiştir. Eşkinoz Çiftliği’nde çalışanların oluşturduğu yerli halka 1920-1938 yıllarında Romanya ve Bulgaristan’dan göçenlerin katılımı ve son yıllarda iç ve dış göçlerle (Bulgaristan, Almanya, Kars, Artvin v.s.) gelen nüfus, etnik yapının bugünkü halini almasını sağlamıştır.
İlk yerleşim, Merkez Mahallesi’nde Köyiçi Mevkiinde olmuştur. Bugün hala bu alanda bulunan çingenelerin yaşadığı ve yerleşmenin en yoğun özelliklerini taşıyan Çingene Mahallesi ilk yerleşmenin çekirdek alanlarından biridir. 1920-1938 yıllarında bölgeye gelen Romanya ve Bulgaristan göçmenlerinin oturduğu Merkez Mahallesi’nin kuzey kesiminde bulunan göçmen mahallesi de yerleşmenin en eski bölgesidir. Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer alır. Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere köyü ve TEM Karayolu, güneyinde Firizköy ve E-5 Karayolu bulunur.

En çok görülen böcek türleri

  • kalorifer Böceği
  • Toz Akarı
  • Pire
  • Hamam Böceği
  • Gümüş Böceği

Esenyurt’un yüzölçümü 2770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır. Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece İlçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç ile birleştirilerek ilçe olmuştur. On mahalleden oluşmaktadır. Namık Kemal Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, İnönü Mahallesi, Fatih Mahallesi, Örnek Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Yenikent Mahallesi ve Merkez Mahallesi.

Esenyurt böcek ilaçlama faaliyetleri: Esenkent, Merkez, Şelale Evleri semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Esenyurt genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.