Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece  ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. Esenyurt’un yüzölçümü 2770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır.

Esenyurt’un ilk yerleşimi, Merkez Mahallesi’nde Köyiçi Mevkiinde olmuştur. Bugün hala bu alanda bulunan çingenelerin yaşadığı ve yerleşmenin en yoğun özelliklerini taşıyan Çingene Mahallesi ilk yerleşmenin çekirdek alanlarından biridir. 1920-1938 yıllarında bölgeye gelen Romanya ve Bulgaristan göçmenlerinin oturduğu Merkez Mahallesi’nin kuzey kesiminde bulunan göçmen mahallesi de yerleşmenin en eski bölgesidir.

Esenyurt, On mahalleden oluşmaktadır. Namık Kemal Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, İnönü Mahallesi, Fatih Mahallesi, Örnek Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Yenikent Mahallesi ve Merkez Mahallesi.

Esenyurt’un tüm mahallelerinde  haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Esenyurt genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek,karınca,kırkayak,çiyan,çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Böcek ilaçlama ve fare yakalama işlemlerimizi garantili  olarak yaparak ,Esenyurt sakinlerinin refah içinde yaşamasına katkıda bulunuyoruz.

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.