esenyurt

esenyurt böcek ilaçlama

Rate this post

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece  ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. Esenyurt’un yüzölçümü 2770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır. esenyurt böcek ilaçlama

Esenyurt’un ilk yerleşimi, Merkez Mahallesi’nde Köyiçi Mevkiinde olmuştur. Bugün hala bu alanda bulunan çingenelerin yaşadığı ve yerleşmenin en yoğun özelliklerini taşıyan Çingene Mahallesi ilk yerleşmenin çekirdek alanlarından biridir. 1920-1938 yıllarında bölgeye gelen Romanya ve Bulgaristan göçmenlerinin oturduğu Merkez Mahallesi’nin kuzey kesiminde bulunan göçmen mahallesi de yerleşmenin en eski bölgesidir.

Esenyurt, On mahalleden oluşmaktadır. Namık Kemal Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, İnönü Mahallesi, Fatih Mahallesi, Örnek Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Yenikent Mahallesi ve Merkez Mahallesi.

Esenyurt’un tüm mahallelerinde  haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Esenyurt Böcek İlaçlama Firmaları Tarafından Kokulu İlaçlama Yönteminin Kullanması  

 böcek ilaçlama firmaları tarafından kokulu yöntemler sık kullanılır ve en iyi sonuçlar alınır. Bu yöntem sayesinde en geç 1 gün içinde ilaçlama işleminden sonuç almak mümkündür. Her türlü böcek üzerinde uygulamak mümkündür. Fakat ilaçlama yaparken hiçbir insan ya da diğer tür canlılar ortamda bulundurulmamalıdır. Aksi halde zehirlenme vakaları görülebilmektedir. İlaçlama yapan kişi de mutlaka maske ve koruyucu giysiler giymelidir.

 Esenyurt Böcek İlaçlama Servisi Tarafından Kokusuz İlaçlama Yönteminin Kullanmasının Avantajları Nelerdir?  

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama firmaları yalnızca kokulu ilaçlama yöntemi ile böcek problemi ile savaşmaz. Kokusuz yöntemler özellikle avantajlı olduğundan bu yöntemlerde sık tercih edilir. Bu avantajlar arasında:

  • Kolay uygulanması,
  • İlaçlama öncesinde koruyucu önlem alınmasını istememesi,
  • Bütçe dostu olması,
  • Çevreye zarar vermemesi,
  • Etkisini kısa sürede göstermesi gibi avantajlar yer alır.

En iyi kokusuz ilaçlamayı yaptırmak ve en iyi böcek ilaçlama firması ile çalışmak için istanbulilaclama.com ile iletişime geçerek size özel ilaçlama fiyatlarını almayı unutmayın.

Esenyurt genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, karınca, kırkayak, çiyan, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

En iyi ilaçlama firması istanbulilaclama.com

Böcek ilaçlama ve fare yakalama işlemlerimizi garantili  olarak yaparak , Esenyurt sakinlerinin refah içinde yaşamasına katkıda bulunuyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma